Lista ocen Kia Ceed II Kombi (35) - Widoczność

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Tu też dramat. Siedzenia są dobrej długości ale źle wyprofilowane. Po ok. 200 km jazdy bolą mnie uda. Do tego zaczęło mnie boleć prawe biodro, ponieważ siedzenie dziwnie opada w kierunku środka auta. Mam wersję M i może w wyższych jest trochę lepiej. Samochód w żądnym wypadku nie nadaje się w długie trasy. Głośny, siedzenia porażka, z tyłu miejsce tylko dla 2 osób. Bagażnik duży i pakowny (mam wersję kombi) ale ta podniesiona podłoga to...
~Wojtek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Do widoczności nie ma się co przyczepić. Jest na prawdę ok. Mało martwych stref, dobre lusterka. Byłbym zadowolony w 100% gdyby nie jeden mały feler, który odkryłem dopiero po kupnie, że nie da się tym autem parkować w zupełnej nocy tyłem, bo lampka cofania jest tylko jedna i to w dodatku mizerna. Niestety pod domem nie mam oświetlenia i jechać trzeba patrząc tylko w prawe lusterko. Także minimum czujnik parkowania musi być a tym aucie.
~jackson_kizo
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Pozycja za kierownicą jest chyba najlepsza w całym wnętrzu, piszę to nie bez kozery, bo tak naprawdę wysokie drzwi( jak na taki samochód) z tyłu sprawiają, że dzieci widzą fotel. I tyle. Ale kierowca ma wszystko pod kontrolą, widoczność super, przednia szyba ogromna, dobrze wyprofilowana, słupki nie przeszkadzają.
~filippo5050
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
W mojej wersji - doskonała widoczność ze względu na kamerkę z tyłu. Z czujnikami byłoby podobnie, natomiast bez czujników, mimo, że to kombi to mogłoby być ciężej. Do przodu duża szyba, lusterko wysoko zawieszone, słupki A o umiarkowanej grubości + szybki za lusterkami - jest bardzo dobrze, widoczność na boki również w porządku.
~grycha
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Zawieszenie nie połyka nierówności ale dobrze sobie z nimi radzi. Fotele bardzo fajnie spasowane, okalają kierowcę po bokach i generalnie są fajnie wyprofilowane choć to pełni szczęścia przydałoby się regulacja lędźwia na dłuższe trasy ale to mój indywidualny przypadek.
~Marcin
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Świetne lusterka boczne. Wystarczająca widoczność we wstecznym lusterku. Nie ma problemów z parkowaniem (szczególnie że są jeszcze czujniki). Problemem są słupki z przodu. Są grube i tak umieszczone że mogą zasłonić pieszego/rowerzystę.
~goodspit
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Mogłoby być lepiej z widocznością do tyłu. Lusterka oprócz tego że fajnie wyglądają (ciekawy kształt) to i zapewniają całkiem niezłą widoczność. A lusterko wsteczne samościemniające po prostu uwielbiam ;)
~Adrian
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Widoczność jest w porządku, chociaż słupek "C" mógł by być odrobinę mniejszy, to kwestia przyzwyczajenia się. Plus za duże lusterka wsteczne, robią robotę.
~Paweł Łódź
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
wszystko super. Szyba z tyłu szybko się kurzy lub paprze od błota z jezdni - wycieraczka potrzebna. Warto zainwestować w czujniki na tył. Słabo widać przód auta - łatwo w coś uderzyć
~TOMASZ
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
panoramiczna szyba z przodu to bajeczka, do tyłu trochę gorzej ale to w końcu kombi no i ma czujniki cofania z wizualizacją na kapitalnym centralnym wyświetlaczu lcd (opcja) :)
Kia Ceed II Kombi