Oceny Kia Ceed III Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024

Kia Ceed III Hatchback Facelifting  1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Ceed III Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024

~Leszek
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kia Ceed 2021 - wyposażenie L , silnik 160 KM, kolor machine bronze ; to moja druga Kia , przed nią był Stonic ; użytkowanie 9 miesięcy ; oczywiście trudno porównywać z innymi autami podobnej klasy, bo trzeba by użytkować je także tak długo; moje wrażenia - auto całkowicie spełnia moje oczekiwania, tym bardziej,że kupiłem je jeszcze w cenie "przedwojennej" ; dobre przyspieszenie, wyposażenie praktycznie we wszystko, co aktualnie na rynku jest...
~Arek
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Auto bardzo ladne, ciche, z bardzo zrywnym silnikiem, w srodku czlowiek sie czuje dobrze, fotele wygodne i wiele plastikow miekkich i przyjemnych. Na minus brak bezprzewodowego android car i Apple, ladowarka bezprzewodowa nie laduje nowych Iphonow, a je gotuje (podobnie sie dzialo w Toyocie), ale ogolnie wrazenie z uzytkowania jest bardzo przyjemne
~Pk
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Delikatne szarpnięcia przy zmianie biegu, dość ostre sprzęgło (Skrzynia biegów)
4,1
~Nan
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Bardzo krótkie biegi. W zasadzie przy 70-80 już 6. Trochę nad 1 trzeba się pomęczyć. Czasem na polsprzegle brakuje mocy (podjazdy) (Skrzynia biegów)
Kia Ceed III Hatchback Facelifting