Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
W moim przypadku coś się tam pojawiło. Póki co gwarancyjne wymiany, akcje serwisowe dla modeli z początku produkcji: - maglownica - wydech - ślimak kolumny kierowniczej - podklejenie plastików w bagażniku W trasie powrotnej z Chorwacji miałem jedną sytuację gdzie nie chciał się włączyć tempomat. Po ponownym uruchomieniu problem już się nie pojawił. Klapa bagażnika nie zawsze się domyka przy zamykaniu i czasami trzeba to powtórzyć...
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
3 razy wymieniana cewka na gwarancji, ponoć wada tego modelu, lub po prostu może powodem jest, że mój egzemplarz był wyprodukowany w środku COVIDowych braków. Do tego powtarzają się choroby wieku dziecięcego, tzn szumiące łożysko kolumny kierowniczej i odstająca klapka paliwa, wszystkie te rzeczy ASO naprawia w ramach gwarancji lub akcji serwisowych bez problemu.
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
To moje pierwsze wrażenia z pierwszych kilometrów, zatem ocena w tej kategorii może być tylko na zasadzie zaufania. Oczywiście nic do tej pory się nie stało i mam nadzieję, że taka sytuacja się utrzyma. Nie obserwuję też żadnych wad fabrycznych (ach, wspominam odbojniki amortyzatorów w i30), acz to ledwie tysiąc kilometrów.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Okaże się na pierwszej wymianie oleju po około 2 tys. km. Mam zastrzeżenia do prawego koła przy hamowaniu dźwięk jak w starym aucie przy zdartych na max klockach. Reklamujemy i zobaczymy.
~rob__g
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Drzwi kierowcy można by wyregulować aby płynniej się domykały. Na tyle mało to przeszkadza, że zapomniałem zgłosić na przeglądzie gwarancyjnym. poza tym nic więcej.
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
3miesieczne autko, wiec nie wypowiem sie tutaj. Jedyne co bede musial chyba zrobic we wlasnym zakresie to mega wyciszenie z kazdej strony, oczywiscie na swoj koszt.
~Kierowca
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Może to nie usterka, ale stojąc na światłach pod górkę myśli się tylko o tym, czy silnik nie zgaśnie przy ruszaniu (co robi nawet przy wyłączonym układzie Start/Stop).
~Michał
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Haczy 3 bieg oraz wsteczny podczas wbijania; problem z immobilizerem, problem z podświetleniem deski rozdzielczej
~Nair
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Generalnie ok bez większych problemów,Potrafiły się zablokować szyby po zgaszeniu silnika
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Za mało (4700 km) przejechałem, aby się wypowiadać na ten temat. Na razie jest bezawaryjny.
Kia Ceed III Hatchback