Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Absolutnie nie mam nic do zarzucenia. Pomimo 183 cm wzrostu wcale nie wykorzystuję skrajnych pozycji fotela, a i na tylnym bez problemu mógłbym podróżować. Dodatkowo świetnie zaprojektowany podłokietnik z przodu, który zarówno spełnia swoje funkcje, jak i nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu, w tym z korzystania z hamulca pomocniczego. Trudno odczuć jakikolwiek dyskomfort.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Ja dla mnie w miarę wygodnie, tylko jeden samochód w miarę rozsądny dla wysokich oferuje dużo miejsca, jest i Insignia B, ale to już prawie 5m długości i benzyniaki dużo palą:/ Z kompaktowych aut Koreańczyki (I30, Elantra, Ceed) przodują można naprawdę daleko odsuną fotel, najgorzej wypada w tej klasie Civic.
~Miszka
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Zazwyczaj jeżdżę sam, plus ewentualnie żona obok i nie ma na co narzekać. Jest super. A z tyłu, jak to z tyłu. Wiozłem ostatnio 2 dobrze zbudowanych pasażerów i trzeci... miałaby już ewentualnie ciężko na środku. Ale z nogami się spokojnie zmieścili bez przesadnego podsuwania przednich foteli.
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Z przodu czuję się bardzo komfortowo. przy moim wzroście 1,8m nie ma żadnych problemów żeby osoba dorosła z tyłu za mną usiadła, biegać nie będzie mogła ale spokojnie jest miejsce na komfortową podróż. Trzy osoby dorosłe z tyłu to słaby pomysł szczególnie jeśli ktoś będzie miał kilka kg nadwagi.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Pomimo mojego wzrostu 192 cm uważam że jest bardzo dobrze. Po zajęciu pozycji za kierownicą nic nie uwiera w kolana, do dachu jest jeszcze luz. Ustawienie kierownicy wygodne w każdym kierunku. Regulacja odcinka lędźwiowego fajny gadzet umila podróż. Dla dziecka za tatą też pozostaje jeszcze miejsce.
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Duzo miejsca na prawa noge i kolano, duza regulacja fotela (odsuwanie przod-tyl) i duzo miejsca na lokiec. Z tylu jak z tylu - jest wystarczajaco miejsca dla osob do powiedzmy 170cm, ale zauwazcie ze to autko jest krotkie (431 cm).
~krzysiekk92
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Mam 193 cm wzrostu - mogłoby być więcej miejsca za kierowcą, ale nie wszyscy mają po 2 metry. Do Octavi brakuje ale jest lepiej niż w Focusie i Megance. Sprawdziłem. Jak na kompakt raczej standardowo za to bardzo ustawimy bagażnik.
~Karol
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
W wersji hatchback bagażnik nie powala. W kabinie jest przyjemnie dla 4 osób na dłuższą trasę.
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Tutaj nie można narzekać. Miejsca jest naprawdę dużo. I dla pasażerów z tyłu i nad głowami.

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kierowca
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wystarczająco miejsca na wszystkich siedzeniach, chociaż to subiektywne, bo wieżą nie jestem.
Kia Ceed III Hatchback