Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
W porównaniu do pozostałych aut, w tym bliźniaczego i30, cena jest znacznie niższa za tą samą jakość i nawet lepsze wyposażenie. Także na tle bezpośredniej konkurencji z Forda, Kia wypada znacznie taniej. A jeśli do tego dołożymy znacznie szerszą gwarancję, to wydaje mi się, że nie ma lepszego auta tej klasy i z takim wyposażeniem za takie pieniądze. Aczkolwiek zwrócę uwagę, że np. instalacje oświetleniowe wewnątrz są wykonane po taniości i...
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Świetnie wycenione w swoim czasie auto, obecnie ceny kompaktów oszalały i topowe wersje dochodzą do 140tys złotych, gdzie wcześniej za nieco ponad 100tys km mieliśmy auto z topowym wyposażeniem. Mój egzemplarz L + Bussiness Line Plus + pakiet z aktywnym tempomatem itp w 2021 r kosztował 102tys złotych po rabatach, obecnie dochodzi do 140tys.
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Slabo. Za prawie 100tys dostajemy na przyklad wersje M (srednia), ktora nie ma nawet mozliwosci regulacji wysokosci fotela pasazera (!), a o ledzwiach nie wspomne (nie ma nawet manualnej regulacji). Fotele przednie sa za male, jakby od jakiegos malego modelu i sprawiaja wrazenie...jak dla dzieci. Niektore plastiki sa matowe i baaardzo latwo sie rysuja.
~krzysiekk92
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Ladna karoseria i pieknie wykonczone wnetrze. Siedza w tym aucie ma sie poczucie jakosci. Nanprawde porzadny woz. Moja to wersja L z pakietem Business Line, ma juz wszystko co potrzeba - jest przy tym dużo tańsza niż podobnie wyposażony Focus który jest głównym konkurentem tego zacnego Koreanczyka.
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
W 2019 stosunek jakość/cena, mimo wszystkich wad, moim zdaniem był rewelacyjny. Inne kompakty z automatem, w podobnym wyposażeniu, były o jakieś 10 tys. zł droższe. Czy warto? Dziś bym dopłacił do konkurencji, by mieć lepsze wyciszenie i działanie niektórych systemów.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bardzo dobrze. Wersja Business Line w metaliku za 71500zl. Wyposażenie prawie pełne. Klimatyzacja automatyczna, pełne światła led przód i tył, nawigacja, kamera cofania i czujniki, alufelgi 17". Tyle za te pieniądze jestem zadowolony.
~Michał
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Kupując nowe auto za ponad 100 tys. można oczekiwać bezawaryjnej jazdy przynajmniej przez 2/3 lata. Tutaj awaria napinacza w niespełna rocznym aucie. Dodatkowo wnętrze wykończone tanim szybko rysującym się plastikiem.
~Artur
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Dla mnie w cenie 65-70k bezkonkurencyjny. Ma swoje wady, nawet liczne, ale podkreślam, w cenie dobrze wyposażonej corsy... Ceed nie ma sobie równych.
~Nair
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Dużo plastiku w środku, Silnik z wadą która doprowadziła do poważnej awarii, niepełna roczne auto.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Maksymalna wersja wyposażenia, w b. dobrej cenie. Już podstawa S jest bogato wyposażona.
Kia Ceed III Hatchback