Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Zaskakująco szybko możemy uzyskać ciepłe powietrze - to pierwsza wyróżniająca się rzecz, jaka rzuciła mi się w oczy. Zamknięty obieg powietrza jest szczelny, klimatyzacja działa równie sprawnie, a na drugie wyróżnienie zasługuje bardzo szeroki zakres regulacji obrotów wentylatora - nie każdy pojazd posiada aż tyle pozycji (nie wiem, jak w modelu z manualną klimatyzacją - opisuję automatyczną).
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Mam wrazenie ze to auto nie posiada filtra kabinowego. Klima wlaczona, obroty na ~3/8 i jak spsikalem przednia szyby, to czuje smrod w calej kabinie. To samo tyczy sie jazdy za jakis starym dizlem, gdzie doslownie czuje kazdy jego smrod - czy to przez zla mieszanke, olej opalowy czy (ostatnio coraz czesciej spotykany) jakis smrod palonego plastiku.
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Klima działa bardzo dobrze, ogrzewanie jeszcze lepiej- robi się naprawdę szybko cieplutko. Szyba nie paruje ani trochę, Ogrzewanie szyby przedniej radzi sobie z lodem natychmiast. Jedyny minus to brak szyby solarnej - Na dworze zimno a promienie skupiające się na szybie mocno grzeją, a jeśli się ma ciemne ubrania to już w ogóle robi się się gorąco.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto szybko się nagrzewa. System automatycznego odparowywania szyb po uruchomieniu super. Klimatronik trzyma ustawioną temperaturę, tylko w słoneczny dzień słabo widać ustawienie temperatury na pokrętle. Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek też działa szybko. W tym pakiecie powinny być moim zdaniem nawiewy na tył.
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Jest ok, mam czarne auto i klimatyzacja daje radę, w zimę również szybko się nagrzewa. Do czasu nagrzania zawsze możemy włączyć podgrzewanie foteli. Auto posiada dodatkowo podgrzewaną przednią szybę, znaną wcześniej z aut forda, która robi robotę w zimę. Zero skrobania.
~rob__g
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jako jeden z niewielu pojazdów w tej klasie, posiada nawiew na tylną kanapę umieszczony miedzy fotelami. Oraz standardowo pod fotelami. Przednia szyba podgrzewana - polecam parkującym "pod chmurką". minuta, dwie i można jechać, gdy sąsiedzi wciąż drapią.
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Klimatyzacja manualna działa sprawnie i w potrzebie szybko osusza szyby. Również chłodzenie lepsze niż w pierwszej generacji, ponieważ posiada nawiewy z tyłu, więc pasażerowie na tylnym siedzeniu również lepiej korzystają z opcji chłodzenia wnętrza.
~Michał
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Szyby nie parują oraz bardzo szybko grzeje w niskich temperaturach. Co do klimatyzacji to często trzeba zmieniać temperaturę aby nie zamarznąć albo się zagotować.
~Nair
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Klimatyzacja w tym aucie to absurd, ustawiasz 22C i leci lodowate powietrze, cały czas musisz operować temperaturą aby nie zmarznąć albo zgrzać.
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Nie mam uwag, przez 3 lata użytkowania wszystko działało w porządku. Klimatyzacja spełnia swoją rolę, ogrzewania działa jak to w normalnym samochodzie.
Kia Ceed III Hatchback