Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wszystko jak należy, nie ma problemów z martwą strefą czy sytuacją, że słupek nam coś przysłonił. Podjeżdzanie przodem do przeszkody intuicyjne i po kilku dniach wiesz na ile możesz sobie pozwolić (ja akurat posiadam czujniki z przodu ale nawet bez jest ok) Jedna gwiazda odjęta za jakość kamery cofania. Podobnej jakości zdjęcia robił mój pierwszy telefon z kamerą w 2005 roku. Zbytnia oszczędność wg mnie, jakość dramatyczna. Kamera w takim...
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Moim zdaniem jest dobrze. Słupki przednie w małym stopniu ograniczają widoczność .Lusterka wsteczne mogły by być troszkę większe (tj.wyższe). Jak dla mnie jedyny mankament to rozbudowane lusterko wsteczne z czujnikami na linii mojego wzroku. Widoczność do tyłu uzupełniają czujniki i kamera. Elementem wpływającym na widoczność z którego jestem najbardziej zadowolony to pełne światła led. Super polecam.
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
W porównaniu do i30 I gen, którą dużo wcześniej jeździłem, nieco gorsza widoczność w lusterku wstecznym (mniejsza szyba) i troszkę bardziej przeszkadza prawy przedni słupek. Niemniej na tle innych samochodów widoczność jest świetna. Ważne jednak, aby dość nisko ustawić fotel (mam 183) - zbyt wysoko ustawiony, choć wciąż do dachu pozostaje miejsca, bardzo pogarsza widoczność.
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
jak dla mnie nie ma problemów, do tyłu kamerka cofania załatwia sprawę, jest dość szerokokątna, lusterka ok, jak oglądam się za siebie żeby zobaczyć coś w tylnych bocznych szybach to w zależności od ustawienia przednich siedzeń czasem trochę więcej mogło by być widać. Do przodu bardzo dobra widoczność.
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Widoczność jest ok, nie zauważyłem jakichś problemów. LED-owe reflektory świecą bardzo dobrze biorąc pod uwagę fakt, że są "tylko" statyczne i trzeba je ręcznie ustawiać.
~rob__g
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Po roku wciąż nie przyzwyczaiłem się do lusterek bocznych. Kamera cofania dobrze uzupełnia widoczność z tyłu. W czasie jazdy widoczność bez zarzutu.
~AdamWalter
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Ladna, naprawde niczego nie brakuje. Tylne okienko boczne jest mini-mini, ale o dziwo bardzo duzo daje - widzisz czy ktos idzie tamtedy czy nie.
~Szrulik
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Widocznosc bardoz dobra. Fotele mogłyby miec bardziej miekkie siedziska, przy trasie powyzej 2 godzin ciezko wysiedziec.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, lusterka i szyby są odpowiednie. Kamera i czujniki wspomagają tylko mnie na wypadek.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed III Hatchback
7,2
~Miszka
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Generalnie nie ma z tym problemu, choć sporadycznie potrafią przeszkadzać przednie słupki. Na plus kamera cofania.
Kia Ceed III Hatchback