Lista ocen Kia Ceed III Kombi (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Jeden z największych kompromisów w stosunku do SUVa. Jednak wysokiej pozycji za kierownicą nic nie zastąpi. Ogólnie widoczność we wszystkie strony jest w porządku. Lusterka boczne może nie za duże, ale dość szerokie i w porównaniu z ogromnymi "uszami" CRV nie czuje dyskomfortu. Przednie słupki nie za grube. W hondzie miałem kamerę cofania, co prawda dokładaną jednak jest to rzecz bez której nie wyobrażam sobie już manewrowania. W ceedzie na...
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tak jak pisałem do przodu, do tyłu bardzo dobrze. Kamera cofania pomaga. Natomiast im dłużej jeżdżę, zauważyłem, że przy skręcie w lewo, muszę się nieco pochylić do przodu, bo akurat przy mojej pozycji za kierownicą słupek B mocno zasłania widok przez prawą przednią, boczną szybę. Opinia subiektywna, ale jakoś w innych autach tego nie zauważyłem ;)
~Bartłomiej
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Widoczność przy 1,87 przód i tył da się przeżyć ale boki to jakieś nie porozumienie . Trzeba wychylać się z siedzenia by zobaczyć czy coś nie jedzie
~Albert Stępień
Kombi 1.6 CRDi 136KM 100kW
Bez uwag, chociaż podczas jazdy w deszczu opływ powietrza kieruje dużo wody na boczne szyby w okolice lusterek. Nie ułatwia to obserwacji otoczenia.
~Daniel
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Grube słupki przednie - trzeba uważać na pieszych i na rondach. Poza tym akceptowalnie.
~aBe
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jak na kombi jest bdb. Szyby duże. Gabaryty łatwo wyczuwalne. Czujniki , kamera. Bez uwag.
~Wojtek
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak na kombi, widoczność jest bardzo dobra nawet do tyłu. Plusem jest kamera cofania.
~wojciech_wiśniewski
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Mi osobiście (183cm) odrobinę przeszkadza lusterko wsteczne, zabiera sporo widoczności.
~Krzysztof
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Nie narzekam choć z tylu słabo aczkolwiek kamera i czujniki robią swoje.
~Marek
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Bardzo dobrze, dodatkowo przy cofaniu wsparcie kamerą.
Kia Ceed III Kombi