Oceny Kia Ceed III Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW 2018-2021

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Kia Ceed III Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW 2018-2021

~Marek
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Auto w sam raz dla rodziny 2 + 1 z psem. Fajnie wyposażone, moja to wersja L + BL z nagłośnieniem JBL i dużym ekranem dotykowym (Android auto, Spotify, NAVI, itd.) + pakietem zimowym (podgrzewana szyba czołowa, fotele i kierownica, podgrzewane dysze spryskiwaczy). Auto bardzo fajnie wygląda, szczególnie z przyciemnianymi szybami i na 17 calowych alu (wszystko fabryczne), sportowego sznytu dodaje duża lotka nad tylną klapą, antena "płetwa...
~Patew
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Szukając auta nowego kompaktowego lub lekko używanego z segmentu D zdecydowałem się na nowe Ceed kombi w automacie ( Octavia i Golf odpadły ze względu na cenę - około 20 tyś zł drożej / Focus ze względu na 3-cylindrowe silniki benzynowe ) w cenie poniżej 100 tyś. zł dostałem dobrze wyposażone auto. Po 2 latach i 43 tyś. km. uważam że auto jest warte swojej ceny , tanie w utrzymaniu - serwis co 15 tyś km około 500 zł , spalanie 1.4 140KM około...
~qba
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
auto w stosunku cena/jakosc/wyposazenie trafia w czołówkę rynku. to juz moja 3 kia.. najpierw 6 lat potem 4 teraz od niedawna.. generalnie co by nie mowic o tej gwarancji. do tej pory wszystko co trzeba było robic ASO ogarniało. nie wiem jak w innych markach ale przeglad stosunkowo niedrogi.. a swiety spokoj bezcenny.
~qba
~aBe
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Auto duże jak na kompakt. Świetnie zorganizowana przestrzeń bagażowa. Wszystkie podstawowe i w codziennym użytku funkcje maja swoje fizyczne przyciski. Jeden nawet jest programowalny i możemy mieć pod nim jakaś funkcje której nie ma w bezpośrednim dostępie . Prowadzenie jest gokartowe i zakręty są frajdą. Materiały naprawdę dobrej jakości. Relacja ceny do wyposażenia bezkonkurencyjna. Za golfa 7 w tej konfiguracji +20 tys i jeszcze bez panoramy .
~Rafał
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Byłem użytkownikiem skody Superb II, miałem zamiar również kupić skodę octavie, ale przypadkiem poszedłem do salonu KIA z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej marki, do czasu jak nie usiadłem we wnętrzu Ceeda! pierwsza reakcja, wnętrze wygląda lepiej niż w SuperB a o Octavi to już w ogóle!!! Do tego cena 100 tyś za auto wyposażone we wszystko co trzeba, i 7 lat gwarancji. Narazie śmiga bez problemu i jestem zadowolony.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed III Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
7,4
~jaro
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
roczek z nami świetnie się spisuje,wygodna i przestroina jak na swoje gabaryty, bardzo dobra widoczność i zwrotność. generalnie autko po 15 tys i ciągle czuć nowością. Nieprzepchana bzdurami a dobrze dopracowana i praktyczna .
~Silesia+
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wahałem się pomiędzy CEED III a FOCUSEM. Po miesiącu jazdy jestem zadowolony z wyboru, uważam że to dobry samochód i wart swojej ceny. Wyposażenie L, skrzynia ręczna.
~wojciech_wiśniewski
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Po przesiadce z Peugeot Parter (2003 r.) wszystko było by lepsze, ale auto jest po niemalże roku użytkowania dalej świetne :) Aż się chce rano wstawać do pracy, żeby móc podjechać.
~Krzysztof
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wybór padł na Ceeda. Konkurenci Golf, Octavia, focus. Mimo to w Kia poczułem to coś. Rewelacja auto, oczywiście w najbogatsze wersji. Bardzo wszechstronne i ten bagażnik.. 625l to sporo.
Kia Ceed III Kombi