Lista ocen Kia Cerato Hatchback (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Samochód jest cichutki, szyna common rail robi swoje, autko wyciszone jest bardzo dobrze, i w trasie jadąc 100-140 nie przeszkadza ryk silnika, można prowadzić spokojne rozmowy. W środku plastiki nie skrzypią wszystko jest fajnie spasowane.
~walazz
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Niektórzy piszą że nie jest cicho. Może to też wina zaniedbania właścicieli - stare opony potrafią być bardzo głośne. U mnie (2 letnie opony) przy 100km/h jest bardzo cicho. Na prawdę BARDZO CICHO.
~Bartek88
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Podczas jazdy miejskiej czujemy się komfortowo silnik pracuje równo a przede wszystkim cichutko. W trasie również jest komfortowo a głośno zaczyna się robić powyżej 150 km/h.
~Paweł z Leszna
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Z wyciszeniem jest nieco gorzej. Powyżej 120 km/h rośnie hałas opon i silnika. Ale jadąc 50 km/h sygnał goniącego Cię radiowozu usłyszysz dopiero, gdy jest tuż za Tobą.
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
mogło byc lepiej. trocze dokucza hałas kół ale może to byc wina nienajdoroższych opon jakie używam, silnik równiez potrafi dać znac o sobie
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Nie sądziłem, że jadąc dieslem można swobodnie rozmawiać przy prędkości autostradowej 140 km/h. Naprawdę solidnie wyciszone auto.
~to.maszzz@wp.pl
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wyciszenie wg mnie dobre. Przy silnym wietrze bocznym drzwi i szyby wystarczajaco szczelne.
~lechutek
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Lepsze niz w Carensie 2, z którego sie przesiadłem. Silnik cichy!
~Jan G.
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Wyciszenie jest, ale silnik niezależnie od obrotów nieco za głośno słychać
~wojasso@o2.pl
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Do 140 Km/h cisza, później troszkę za głośno, ale to z braku 6 biegu.
Kia Cerato Hatchback