Lista ocen Kia Cerato (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Samochód kupiłem sobie w Hiszpanii w zesżłym roku, był tam kryzys, o którym u nas się nie mówiło w mediach a tam już szalał. Auto z pełnym wuposażeniem, brakuje mi tylko automatu, skóry, podgrzewanych foteli i samościemniającego lusterka wstecznego. Resztę mam w tym 10 poduch powietrznych. Za wszystko zapłaciłem 23 tysiące z zarejestrowaniem i tłumaczeniem dokumentów, ale to dlatego bo sam się tam wybrałem i kupiłem przez znajomego. A to co...
~Dracos
Sedan 1.6 CRDi 115KM 85kW
kupilem go za takie smieszne pieniadze, ze az wstyd mowic i to z polskiego salonu od Polaka, ktory stwierdzil, ze jest kryzys i oddal auto rejestrowane w 2008 z przebiegiem 16 tys km za 37 tys zl(w dieslu). Jak za nowy, niedotarty samochod z pozostala 2 letnia gwarancja, wyposazeniem LX (kimatronik i co tam potrzeba) to moim zdaniem naprawde super autko. Oczywiscie w salonie to juz jest drozej, a z zachodu od oszustow nie kupuje (mowa o...
~walazz
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Bezpieczny (8 airbag) i wygodny, dość spory 5 drzwiowy hatchback oferujący w fenomenalnej cenie. Niebanalna i przypadająca do gustu stylistyka. Dobre wyposażenie i komfortowa jazda. Osiągów sportowych nie ma ale nie po to kupuje się wersję 1.6. Jakbym trafił ładną wersję 2.0 to bym się nie zastanawiał. Ale sportowe zacięcie nie było dla mnie priorytetem. Liczył się komfort i bezpieczeństwo.
~raf-ber
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Cena niska, jakość niska. Lakier czarny tzw. solid (nie metalik) porysowany niemiłosiernie - zbyt miękki. Zużyłem już jeden komplet opon zimowych (barum) - ząbkowanie i letnich (kumho) uległy wybiciu. Klocki co 30kkm tarcze co 60kkm, Czesta wymiana filtra kabinowego i konieczność nabijania klimatyzacji. Czego nie wydasz przy zakupie oddasz później - taka "sprzedaż ratalna" system koreański.
~Artur
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
I tu jest prawdziwym mistrzem, za 10 tyś. kupiłem auto z przebiegiem 100 tysięcy kilometrów, z pełnym wyposażeniem, zużywającym 5l ON/100km. Przez ro przejechałem blisko 52 tysiące km, wymieniając jedynie płyny i części eksploatacyjne!!! Badania techniczne zrobiłem w czerwcu i okazało się, że amortyzatory są w bardzo dobrym stanie (powyżej 65%).
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
nie może byc lepiej, kupując auto 4-letnie zapłaciłem ok 20% mniniej niż za europejski odpowiednik \"uznanej marki\", a po 2 latach eksploatacji wydałem na naprawy 90% mniej niz moi znajomi właściciele konkurencyjnych aut, jestem niemal w 100% przekonany że poszukiwania następnego samochodu rozpocznę od Kia
~kursant3@o2.pl (RiT2)
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Przy zakupie auta uzywanego w Niemczech doskonale wychodzi wspolczynnik ceny do wyposazenia! Moja Cerato 2004 2.0 CRDi EX wyniosla mnie okolo 28 tys zl plus oplaty. Zycze powodzenia w poszukiwaniu calych aut tak wypasionych z serii VW, Skoda, Ford, Opel , Toyota itp.
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Wydaje mi się, że auto ma dobry stosunek ceny do jakości. Nie jest bardzo popularne, więc i cena zakupu nie jest mocno wyśrubowana. Podejrzewam, że może być ciężko znaleźć nowego nabywcę, ale póki co to nie zamierzam się pozbywać tego auta.
~ja
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
olej tańszy od benzyny, spalanie niższe, dużo jeżdzę, powinno się w rozsądnym czasie zwrócić (różnica w cenie w porównaniu z benzyną przy nieznacznie lepszym wyposarzeniu diesla to ok. 12tyś, a ja m-cznie robię ok. 5tyś km.)
~Bartek88
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Jest to bardzo dobre auto, dobrze wykończone z dobrym silnikiem, godny konkurent innych europejskich (i nie tylko) przedstawicieli segmentu C proponowane w o wiele niższej cenie.