Lista ocen Kia Clarus I Sedan (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cegiel
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
palące się podświetlenie deski rozdzielczej, awaria włącznika otwierania bagażnika, awaria elektrozamka wlewu paliwa, awaria centralnego zamka i wymiana siłownika strującego, jednym słowem za 2 lata eksploatacji zdecydowanie za dużo jak na ten przebieg i rocznik.
~Paweł
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Mój Clarus ma już 239 000 km. Wieć powoli zaczynaja się dorobiazgi, a to coś skrzypi, przepla się zacina. O auto dbam regularnie. Nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze mogę na niego liczyć.
~ffiffi@onet.eu
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wymieniłem tylko elektryczny przełącznik otwierania bagażnika i naprawiałem podnoszenie lewej przedniej szyby,ponieważ miała tendencję do przechylania się w kierunku przodu samochodu
~jan.zawlocki@opp.oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
88000 km , poszły mi przewody wysokiego napięcia po 86 000 km, ale sam dojechałem do serwisu, poza tym wymieniałem klocki przednie po 50000km i tylnie po 84000 km. NIEZAWODNY
~voltaire
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
czasem farba z zoltej zarowki kierunkowskazu sie zluszczy i trzeba ja wymienic, pilot zamka centralnego nie zawsze zaskakuje
~bubis@tlen.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
1 x konieczność wymiany amortyzatorów klapy bagażnika. Jakieś tylejki w zawieszeniu (sporadycznie). Poza tym OK.
~gzn756@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
el szyby normalnie prawdziwie koreanska metoda.przednia lewa nie dziala i nie moge dostac silniczka ale pozatym ok.
~jan-stan
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
z drobnych rzeczy nie wymieniałem nic , nawet żarówek , oczywiście nie uwzględniam tego co trzeba zmienić zgodnie z książką serwisową
~Damien
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
wymiany tylko części eksploatacyjnych (w odpowiednim czasie) nigdy nie miałem niespodzianek
Dziennik kosztów dla Kia Clarus I Sedan
11,3
~krzysiek
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
średnio co dwa miesiace wydaję na części i naprawy po 600 zł, kiepski dostep do częsci zamiennych
Kia Clarus I Sedan