Lista ocen Kia Clarus I Sedan (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ffiffi@onet.eu
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za te pieniądze nie może być lepiej.Ergonomia to dostosowanie maszyn do potrzeb fizycznych i psychicznych,tak więc jak wspomniałem już wyżej,jest trochę za głośny,trochę za nisko zawieszony co szczególnie czuje się zimą na koleinach,uważam że koła 15 rozwiązały by ten problem
~jan.zawlocki@opp.oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
eleganckie wykończenie, ja mam jeszce okładziny mahoniowe, mahoniowy drązek biegów, wykończenie ładne bo przypomina szarą jasną skóre a nie obskórny plastik, mam złke doświadczenia z ASTRĄ, obrzydzenie, elegancki samochód , mam też pokrowce gładkie, beż żadnych wzorków.
~Paweł
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Regulowana kierownica w pionie. Regulowany fotel kierowcy. Podłokietnik, ale dla osób siedzących dalej od kierownicy. Każdy znajdzie dla siebie dobrą pozycje. Schowki w drzwiach mikroskopijne, tylko na mapy. Schowek pasażera też nie za duży.
~Prezes
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
samochod jest duzy, bardzo duzo miejsca zprzodu i z tyłu na nogi, wszystkie przyciski w obrebie reki, bagaznik tez pojemny 7 duzych toreb sie spokojnie zmiesci. W 5 osob spokojnie mozna jechac na wycieczke po Europie :)
~voltaire
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
wszystko jest pod reka, pelny elektryczny pakiet sterowanie lusterkami i szybami, bardzo latwo skladane tylne siedzenia, mozliwosc wybrania dogodnej pozycji za kierownica
~kwiatenzis
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Niewiele przycisków a te co są ,są duze. Wada to koło temperatury- podczas jazdy ciezko przestawic w niewielkim zakresie.
~Cegiel
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
wszystko pod ręką, pozycja za kierownicą jak rzadko w którym samchodzie, idealny na długie trasy, wygodne fotele
~El Barto
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
wszystko pod ręką, możliwość ustawienia wygodnej pozycji za kierownicą
~jan.zawlocki@oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
zaprojektowany z klasą limuzyny, klasyka i elegancja, jak dziewczyna z dobrego domu
Dziennik kosztów dla Kia Clarus I Sedan
11,3
~zipper26
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
przycisków malo i jak dla mnie na swoim miejscu
Kia Clarus I Sedan