Lista ocen Kia Clarus I Sedan (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jan.zawlocki@opp.oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
ogromnie dużo miejsca, zwłaszcza dla pasażerów z tyłu, PASSAT, VECTRA, AVENSIS, ESPERO, ASTRA się chowa, teraz jak wsiadam do samochodu najpierw wsiadam z tyłu i patrzę ile ma miejsca na nogi, jak się siedzi, w CLARUSIE jest jak w fotelu, jak w amerykańskim samochodzie, coś mi mówiono o amerykańskiej płycie podłogowej, nie wiem, ale jak siedzi dziecko to drugie swobodnie przechodzi przed nogami pierwszego za przednim siedzeniem, POLECAM
~voltaire
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
z przodu jest sporo miejsca, wygoda dla ludzi niskich i wysokich, natomiast z tylu przestrzen jest wrecz ogromna , 3 osoby moga doslownie lezec i jest miejsce na nogi, kabina jest rowniez relatywnie wysoka jak na sedana
~Paweł
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Rewelacja. Miejsca dużo i dla każdego. Tylna kanapa istne cudo. Auto nie przytłacza, w środku jest przestronnie. Z zewnątrz auto wydaje się duże, ale w środku wydaje się jeszcze większe.
~jan.zawlocki@oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
to rewelacyjnie, nie spotkałem drugiego takiego samochodu, który ma tyle miejsca dla pasażerw z tyłu, wygodnie i bardzo dużo miejsca na nogi
~ffiffi@onet.eu
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Pasażerowie są zdumieni ilością miejsca z tyłu,a i z przodu odsuwam lekko fotel przy bardzo wysokich pasażerach
~kwiatenzis
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jest jak w karecie- miękko,wygodnie, a miejsca jak w apartamentowcu. Kazdy sie zmiesci z przodu jak i z tyłu
~gzn756@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
bardzo duzo miejsca kiedy sie jedzie w 4 osoby.z tylu ktos wysoki moze doslownie wyciagnac nogi.
~Damien
Przestrzeni dużo zwłaszcza dla pasażerów , z tyłu bajka prawie jak w bmw 7
~rajdowiec
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
jej naprawde jest bardzo duzo nawet gdy fotele pojda do tylu
~zipper26
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
z tyłu sporo miejsca ale dla kierowcy miejsce tylko jak z przodu siedzi sam
Kia Clarus I Sedan