Lista ocen Kia Clarus II Sedan (57)

~RB
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
samochód warty jest tyle co na flaszkę. ABSOLUTNIE NIE WARTO GO KUPOWAĆ. Niby jest tani, a co tanie to drogie. auto nie jest ani oszczędne, ani szybkie i niesamowicie awaryjne. do tego ceny częsci zamiennych sa bardzo wysokie. na domiar złego wiele części nie występuje w ogóle. trzeba kupowac całe podzespoły np. głowica silnika. Jest to typowy przykład samochodu które ma dojeździć do końca gwarancji. utrata wartości jest równiez bardzo duża i...
~marcin-firmanty@wp.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
wciaz zbiera sie przyzwoicie pomimo tak duzego przebiegu zadnych problemow z rozruchem zadnych wyciekow(pewnie dlatego ze od nowego jezdze na syntetyku regularnie wymienianym) ostanio sprawdzalem kompresje i jest ok wystarczy wymieniac oleje i filtry czasem skontrolowac stan elektroniki i bedzie jezdzilo w koncu jak sie dba to sie ma :) (Silnik)
~artik
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto bardzo elastyczne, kultura bracy silnika bdb jak na te lata. Z silnika jestem bardzo zadowolony. (Silnik)
~ivenhow
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Do oceny przyczynia się ten nieszczęsny pasek i ... chyba bardzo wysoka cena części zamiennych takich jak układ rozrządu, tarcze i klocki hamulcowe i ... chyba jeszcze mało dostępne części zamienne.
~Andrzej
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo duży i wygodny samochód rodzinny. Eksploatacja bez najmniejszych problemów. Oczywiście wykonanie nie jest perfekcyjne, plastiki trochę skrzypią, ale nie odbiega to od normy w porównaniu z innymi pojazdami tej klasy
~warro@neostrada.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
jestem bardzo zadowolony, rolls-royce to tonie jest, lamborgini tez nie ale w swojej klasie bardzo porządne auto. jechałem według licznika ok 210km to o 25km wiecej niż fabrycznie maksymalna
~sucheta@agh.edu.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
samochód bardzo dobrze się prowadzi i trzyma drogi,zawieszenie dobrze wybiera nierówności.bardzo starannie jest wykończony i dokładnie, wyposażenie wersji SLX wystarczające chociaż powinny być światła przeciwmgielne, sygnał dżwiękowybrzmi fałszywie - i regulacja na niewiele się zdaje.Bardzo wygodny na dalszą drogę.
~sylwester1961@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo udane auto. Jedynym mankamentem jest brak mozliwości zamontowania bagażnika na dachu. Właściwie jedyna troską jest pamiętać o terminie wymiany oleju i filtrów. Poza częściami eksploatacyjnymi, po 120 tys.km wymienione zostałe przewody wysokiego napięcia, ale to było raczej zwiazane z zapewnieniem własciwej pracy silnika przy korzystaniu z instalacji gazowej.
~andrzej
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
fajne auto o klasycznej sylwetce, piszę o modelu tzw jedynce godne polecenia dla ludzi którzy nie zamierzają wydawć majątku na auto i serwisy.
~lukaszzlotko@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo fajne autko jak dla mnie trochę za nisko zawieszone na polskie drogi ale na autostrady krążownik. Trochę za miękki jak dla mnie tył no chyba że rodzina za ciężka.
Kia Clarus II Sedan