Lista ocen Kia Magentis I (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 136KM 100kW
To główny powód dla którego wybrałem to auto. Dwa razy w miesiącu pokonuję 650km trasę, a jestem przy tym rosłym facetem. W Magentis nie jest to wcale męczące dzięki szerokim fotelom, podłokietnikom i dużej ilości regulacji fotela kierowcy. Z tyłu dużo miejsca na nogi, podłokietnik za schowkiem i uchwytami na napoje. Nawet w jadąc w 5 osób pasażerowie tylnej kanapy nie narzekają.
~Przemek
Sedan 2.5 V6 169KM 124kW
kierowca swoboda wręcz odpoczywa się podczas jazdy pasarzer idealnie też swoboda tył 3 dzieci na fotelikach i jest bardzo ok nie ma ścisku starsze osoby swoboda więc jest bardzo świetnie
~jambus
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogromne wnętrze wygodnie pomieści 5 osób nawet słusznych rozmiarów...jakby projektantom przyświecało amerykańskie wzornictwo motoryzacujne z przełomu lat 60 i 70
~bodzio9391ss
Sedan 2.5 V6 169KM 124kW
W środku panują warunki jak w limuzynie klasy premium 5 osób podróżuje się bardzo komfortowo a z tyłu miejsca na nogi pod dostatkiem
~MotoFan01
Sedan 2.0 136KM 100kW
Masa miejsca z przodu dla każdego pasażera i kierowcy , oprócz tego dość duży bagażnik .
~Piękny Lolo
Sedan 2.0 136KM 100kW
Dużo miejsca, podłokietniki, dwa światla w podsufitce, podróżuje się komfortowo.
~RobK1979
Sedan 2.0 136KM 100kW
wygodniejszego auta jeszcze nie miałem ,Naprawdę przestronne
~brzuhin_tdi
Sedan 2.0 136KM 100kW
Czteroosobowa rodzinka pomieści się wraz z bagażami. Sam mam 180 cm wzrostu.
~Kozak_Barabasz
Sedan 2.5 V6 169KM 124kW
Miejsca jest aż w brut .....
~Jerzy Żochowski
w tej klasie - super.