Lista ocen Kia Magentis II (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlodson@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Tutaj KIA dokonała nokautu technicznego \"K.O.\" na konkurentach, długo się zastanawiałem jakie auto wybrać, przestudiowałem i dokonałem niezliczonej ilości porównań, analiz finansowych, wniosek jeden NOKAUT TECHNICZNY, za niecałe 75.000,00 nie dostaniemy żadnego innego tak dobrze wyposażonego auta. Tutaj naprawdę jest wszystko (ABS, ESP, tempomat, poduszki, kurtyny,komputer, pełna elektryka,klima itd...)BRAWO!!! OGROMNY SZACUN
~Mmi
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Proszę mi nawet dzisiaj pokazać 6 letni samochód segmentu D, wyposażony w tempomat, automatyczną klimatyzację, półskórzaną tapicerkę, 500 litrowy bagażnik i przede wszystkim 2 litrowy silnik diesla za cenę poniżej 20 tysięcy złotych :) a tyle zapłaciłem 2 lata temu za 6 letni samochód :)
~herbu
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Za cenę połowy Audi A6, czy BMW 5 można mieć równie wygodne auto z identycznego rocznika, tańsze w utrzymaniu, nawet bardziej komfortowe i niezawodne którym nie interesują się złodzieje. Tanie auto, porządnie wyposażone, przestronne. Jeśli ktoś szuka komfortu będzie mile zaskoczony.
~bodzio
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Za cene ktora za niego zaplacilem doliczajac nawet koszty naprawy glowicy, pompy i paska to moglbym jezdzic co najwyzej autem z 2 klasy nizej z tego rocznika. Jezdze duzo wiec nie potrzebuje \"show-car\'a\" a brak zainteresowania zlodzieji dla mnie jest takze punktem na plus.
~marek.cr@wp.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
auto naprawde godne uwagi dobrze sie prowadzi wyglada bardzo ladnie moze bez polotu ale jest poprostu ladne jesli szukasz nowego duzego w rozsadnej cenie auta z bardzo dobrym wyposazeniem powinienes o nim pomyslec naprawde mozna sie w nim poczuc jak w limuzynie
~bonusso
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Taka fura za tę cenę (69kPLN na gotowo)- strzał w dziesiątkę. Trzeba tylko przestać myśleć kategoriami Audi/VW/BMW i można wygodnie i bezawaryjnie podróżować. Jedynie boli spadek wartości, ale mam zamiar zużyć ten wóz, więc nie stanowi to problemu.
~Leszek
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
No i to jest najlepsze. W cenie Renault Clio Authentique (disel) mam auto 2 klasy wyżej. Kupione oczywiście u dilera za granicą. Co prawda z wyposażaniem niższym niż oferowane w kraju – ale cóż, jakoś przeżyje bez DVD w samochodzie :-).
~bonusso
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Sprowadzilem sobie mojego Magentisa z Niemiec jako nowego z salonu za - uwaga - 69 tys PLN na gotowo! automat, tempomat, CD+zmieniarka itd. Taka fura za cene fokusika - nie mam pytan. Brawo Koreanczycy! KIA Polska - jak kalkulujecie ceny?
~irek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
samochód nie doceniany, może temu ze mało ich na naszych drogach, duży pojemny komfortowy ale za tanie pieniąszki, można zawsze dołożyć i kupić np audi a6 ale z nieznanym przebiegiem a na pewno dużo starszy.
~jenois
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
za tą cenę kiepski.... u Koreańczyków może i jest to limuzyną ale nie u nas na pewno nie z takimi materiałami i nie z takim wykończeniem o spalaniu wysoce ekonomicznym nie wspominając heh