Lista ocen Kia Magentis II Sedan Facelifting (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlodson@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Tutaj KIA dokonała nokautu technicznego \"K.O.\" na konkurentach, długo się zastanawiałem jakie auto wybrać, przestudiowałem i dokonałem niezliczonej ilości porównań, analiz finansowych, wniosek jeden NOKAUT TECHNICZNY, za niecałe 75.000,00 nie dostaniemy żadnego innego tak dobrze wyposażonego auta. Tutaj naprawdę jest wszystko (ABS, ESP, tempomat, poduszki, kurtyny,komputer, pełna elektryka,klima itd...)BRAWO!!! OGROMNY SZACUN
~Mmi
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Proszę mi nawet dzisiaj pokazać 6 letni samochód segmentu D, wyposażony w tempomat, automatyczną klimatyzację, półskórzaną tapicerkę, 500 litrowy bagażnik i przede wszystkim 2 litrowy silnik diesla za cenę poniżej 20 tysięcy złotych :) a tyle zapłaciłem 2 lata temu za 6 letni samochód :)
~marek.cr@wp.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
auto naprawde godne uwagi dobrze sie prowadzi wyglada bardzo ladnie moze bez polotu ale jest poprostu ladne jesli szukasz nowego duzego w rozsadnej cenie auta z bardzo dobrym wyposazeniem powinienes o nim pomyslec naprawde mozna sie w nim poczuc jak w limuzynie
~irek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
samochód nie doceniany, może temu ze mało ich na naszych drogach, duży pojemny komfortowy ale za tanie pieniąszki, można zawsze dołożyć i kupić np audi a6 ale z nieznanym przebiegiem a na pewno dużo starszy.
~jenois
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
za tą cenę kiepski.... u Koreańczyków może i jest to limuzyną ale nie u nas na pewno nie z takimi materiałami i nie z takim wykończeniem o spalaniu wysoce ekonomicznym nie wspominając heh
~Barthezzz
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
REWELACJAAA !!! W tej cenie ciężko znaleźć kawał fury z bogatym wyposażeniem. I do tego człowiek nie ginie w stercie passatów i a4.
~Marek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Gabaryty zewnętrzne (wewnętrzne) to np bmw e60 - więc cena zakupu jest śmiesznie niska
~SEBA
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
U konkurencji (wersja Gold bo taką jeżdzę) nie dostaniecie Państwo autka z takim wyposażeniem za taką cenę.
~elpoat
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Bajecznie, samochód najtańszy w klasie a otrzymujemy za to niesłychanie solidny wózek
~canon3@op.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Autko dobrze wyposażone, bardzo duże z mocnym silnikiem z małą cenę
Kia Magentis II Sedan Facelifting