Lista ocen Kia Magentis II Sedan Facelifting (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mmi
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Tutaj niestety fatalnie. W zasadzie coś takiego jak układ jezdny w tym samochodzie nie istnieje. Jeżeli poprzednim samochodem (VW Passat B5 1,9 TDI) mogłem dany łuk pokonać z prędkością 100km/h to w Magentisie przy tej prędkości z drogi po prostu wylecę :) Zawieszenie dość miękkie. Hamulce niestety bardzo słabe - Volvo V40 obecnej generacji ma z tyłu większe tarcze hamulcowe niż Magentis z przodu...
~marek.cr@wp.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
auto super trzyma sie drogi i jest bardzo wygodne we wnetrzu ciche nawet przy duzych predkosciach dobrze tlumi nierownosci jedynym zaskoczeniem jest glosna praca zawieszenia slyszalna podczas jazdy daje to troche wrazenie wybitych wachaczy ale tak juz jest w tym modelu zaskooczeniem jak dla mnie super promien skretu przy tej wielkosci auta naprawde fajnie sie manewruje
~Toperz
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
zawieszenie komfortowe, inne niż w autach niemieckich, niestety nie daje takiej pewności jazdy w zakrętach, czy na autostradzie . Trzeba jechać duzo wolniej uważać na podmuchy wiatru czy deszcz,
~Barthezzz
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Jest ok. Dośc twarda charakterystyka zawieszenia, minus to na większych wertepach słychać pracujące zawieszenie,ale za to w zakrętach prowadzi się auto bardzo pewnie.
~Marek
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
MCperson przód, wielowahacz tył - wysoka trwałość, poprawne prowadzenie. Wspomaganie hydrauliczne troszkę za lekko pracuje
~canon3@op.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Może być - idealny na nasze wysokie krawężniki i dziury jeżdząc po polnych drogach trochę głośny
~mlodson@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Zawieszenie zestrojone jest według mnie pod europejczyka, jest sprężyste, daje pewność prowadzenia na drodze.
~piotrek
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Trzyma się świetnie drogi, ale na polskich dziurach daje się słyszeć.
~SEBA
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Osiągnięto kompromis pomiędzy sportowym charakterem, a komfortem jazdy.
~Marcin mardyl@op.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
\"miekki\" system wspomagania bardzo czuly na kazde ruszenie kierownica
Kia Magentis II Sedan Facelifting