Lista ocen Kia Niro (18) - Karoseria

~Sławek
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Co do karoserii nie mam żadnych uwag. Oczywiście można mieć obawy jak zniesie upływ czasu, bo ponoć ocynku nie ma jak chyba w większości "japończyków" i "koreańców". Z drugiej strony nie słychać o korozji nawet w najstarszych Niro I. Ogólnie to niepozorne nadwozie może zaskoczyć przestronnością. Spotkałem się nawet ze stwierdzeniem znajomych, że auto jest małe. Po obejrzeniu z bliska byli zdziwieni przestronnością wnętrza, bo miejsca jest...
~sroka
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Zbyt wcześnie żeby oceniać jakość. Samo spasowanie elementów bardzo dobre, nic nie trzeszczy i nie odstaje. Elementy w kolorze Piano Black robią wrażenie solidnie przytwierdzonych. Duży plus za bardzo dobre jak na tą klasę wyciszenie drzwi, maski i innych elementów.
~tomasz
Crossover Facelifting 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Jedna z dwóch istotnych wad auta jest słaby lakier /niebieski metalic/. To jest co prawda przypadłość wielu nowych samochodów ale u mnie po 20.000 jest w takim stanie że w zasadzie już nadaje się do polerowania.
~tomasz
~krzysiek666
Crossover Facelifting 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
w czasach ekologi lakier trochę za delikatny , na pewno wodny , przez to bardzo trzeba uważać na ewentualne ryski które na pewno będzie widać
~Jargad
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Za krótki przebieg żeby coś powiedzieć. Polecam nałożyć ceramikę! Rewelacyjnie łatwiej utrzymać samochód w czystości.
~boneksl
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Ładna bryła, biała z czarnym dachem i przyciemnianymi szybami?- super. Fajny "masywny" przód. Niby kompakt, ale taki jakby suv ;)
~oskar
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Za wcześnie żeby mieć uwagi. Wybrałem powłokę ceramiczną, więc tym bardziej nic sie na razie nie dzieje.
~Przemek
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Wygląda rzeczgustu ale całej rodzinie najbardziej podobał się niebieski metalik i taki jest :)

Usterki Kia Niro

Kia Niro – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~WG
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
jest przemyślana a przy myciu jest bardzo mało zakamarków, wszędzie można się dostać