Lista ocen Kia Optima I Sedan Facelifting (7)

3,3
~baka1408
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 165KM 121kW
Kia Optima to samochód pełen sprzeczności - z jednej strony dynamicznie skrojona sylwetka, nowocześnie stylizowane wnętrze ze sportowo ukształtowaną kierownicą i nietuzinkowo zwróconym panelem głównym w stronę kierowcy. Z drugiej zaś strony gumowy, nieprecyzyjny i nieprogresywny układ kierowniczy, fatalny silnik o kiepskich osiągach i przeciętnym brzmieniu oraz wątpliwej jakości skrzynia biegów - nie zdradzająca z pewnością żadnych znamion...
~AndreyA
Sedan Facelifting 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Ogólnie jestem zadowolony, dostałem to czego oczekiwałem. Zobaczymy jak rozwinie się sprawa zawieszenia degradowanego przez miasto Wrocław oraz jak będzie się zachowywać ASO na gwarancji. Te dwa punkty są najsłabszą cześcią tego zakupu.
~kreegz
Sedan Facelifting 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Auto przestronne, wygodne i wybijające się na tle typowych graczy segmentu D (Mondeo, Insignia, Passat). Dobra widoczność, przyzwoite wyciszenie, fajny silnik i miło pracujący automat. Zdecydowanie na plus po przesiadce z Mondeo (a wcześniej Avensisa). Kia potrafi jednak zaskoczyć :)
3,5
~KIA Optima 2014 FL 1.7
Sedan Facelifting 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Pojazd posiadam ponad rok, odkupiony od autoryzowanego salonu KIA oraz przejechałem nim ponad 30 tys. Szczegółowe komentarze załączam przy każdym parametrze.
~Melon
Sedan Facelifting 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
pracuje wyśmienicie, kultura pracy bardzo dobra, cichy jak na diesla (Silnik)
~Majo
Sedan Facelifting 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Jaki na razie zrobiłem około 4000 km, głównie po Warszawie. Przy jeździe po Warszawie spalanie wynosi 6-7 litrów. Przy szybszej autostradowej jeździe 7litrów. Przy wolniejszej trasie poza miastem udało się osiągnąć 5,4. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Edek
Kia Optima I Sedan Facelifting