Lista ocen Kia Optima I Sedan (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JackyJazz
Sedan 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Na razie BRAK usterek. Chociaż jak zmieniłem koła z 18 cali (lato-felgi KIA) na 17 cali (zima-felgi TOMASON) okazało się, że nie da się "wyłączyć" czujników ciśnienia w kołach i teraz świeci mi się kontrolka na stałe. Serwis powiedział, że tak musi być i nic na to nie poradzą.
~Sal_Monella
Sedan 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Nie wiem, czy tę opisaną wcześniej usterkę można nazwać drobiazgiem, bo mimo, że sama część kosztuje niewiele, to wymiana wymaga nieco umiejętności i ok. godzinki wolnego czasu. W warsztacie pewnie ze dwie stówki za wymianę.
~Maciej
Sedan 2.0 DOHC 165KM 121kW
Póki co zdarzyło mi się iż z bliżej nie znanej przyczyny po dłuższej jeździe zgasło prawe światło mijania. Po nocnym "odpoczynku" zaczęło ponownie działać więc jest eteraz pod moją obserwacją i zobaczymy co będzie dalej.
~Kuba
Sedan 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Wkurza kontrolka czujników ciśnienia w oponach,która aktywuje się po zmianie opon na zimowe. Kilkukrotnie zawiesił się też system multimedialny, raz musiałem odciąć akumulator aby go zresetować.
~Subaru33
Sedan 2.0 DOHC 170KM 125kW
Witam mam już kilka drobnych usterek, a mianowicie: skrzypi dolna cześć w desce rozdzielczej, skóra brudzi się jak cholera, uszczelka w szklanym dachu źle się układa oraz Bluetooth działa jak chce...
~dejwid78
Sedan 2.0 DOHC 165KM 121kW
Kamera cofania się rozleciała, uszkodzony czujnik położenia rozrządu wykazywał błąd, Wszystko wymienione na gwarancji.
~WwFox
Sedan 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Trzeszczoch! Prawdopodobnie źle zamontowane plastiki. Diabeł tkwi w szczegółach.
~giaur
Sedan 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
Auto z wydłużonej jazdy testowej, z przebiegiem 9000 km, cieżko o usterki.
~Błażej
Sedan 1.7 VGT CRDi 136KM 100kW
wyświetlacz dotykowy nie do końca działa.
~Kamil
Sedan 2.0 DOHC 165KM 121kW
7 lat gwarancji , nigdy nie było problemów
Kia Optima I Sedan