Lista ocen Kia Optima II Kombi (7)

~marcus1212
Kombi 2.0 163KM 120kW
Auto na drogach się wyróżnia. Rzadko spotykane, dla mnie duży plus. Prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Mam wersję L i brakuje mi tylko wentylowanych siedzeń. Wyposażenie w jak na kwotę 100k zł bardzo dobre. Wykończenie bez zastrzeżeń. Wnętrze klasyczne co bardzo mi odpowiada. Bez udziwnień typu wielki tablet do obsługi wszystkiego. Pokrętła i przyciski do obsługi podstawowych funkcji klimatyzacji i nawigacji to duża zaleta. Zegary analogowe to...
~bidzej
Kombi 2.0 T-GDI 245KM 180kW
Wyglad, bardzo przyjemna charakterystyka i osiagi wersji GT, ogromna ilosc miejsca, bogate wyposazenie, sprawdzone rozwiazania, przyzwoite zuzycie paliwa - bardzo przyjemne auto. A do tego rozsadna cena.
3,8
~ideally
Kombi 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Samochodem przejechałem niecałe 5000km a już mam mieszane uczucia. Jest ładne, ludzie się oglądają. Najgorszy kolor biały, po umyciu jest brudny za 5 min. Za to widać go w nocy.
~Wiewcio
Kombi 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Stosunek jakości do ceny -bardzo dobry. Auto wygodne i przestronne, dla 4 osobowej rodziny w sam raz.
~jables
Kombi 2.0 T-GDI 245KM 180kW
Witam, posiadam samochód od maja tego roku. Narazie sprawdza się bardzo dobrze jako rodzinne kombi. W porównaniu z poprzednią kia sportage bardzo duży przeskok.
~Michał
Kombi 2.0 163KM 120kW
Z auta jestem mega zadowolony. Wersja M ma jak dla mnie wszystko co potrzebne do komfortowej jazdy z rodzina, bez zbędnych elektronicznych bajerów, no i wygląda dużo lepiej niż Passat czy Superb, ale to moje odczucie.
~SzymonG
Kombi 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
System statystów trochę wolno się włącza po zwolnieniu hamulca. (Silnik)
Kia Optima II Kombi