Lista ocen Kia Optima II (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Sedan 2.0 163KM 120kW
Czytałem wiele opinii o problemach z tymi autami..Musze przyznać, że z tego powodu obawiałem się lekko decyzji, ale zaryzykowałem i chciałem sprawdzić.. poza tym odmiana marki po fordach też była wskazana. Muszę przyznać, że kia bardzo dynamicznie się rozwija i przykłada się do obsługi klienta oraz możliwie szybkiego niwelowania negatywnych sygnałów.. nie zauważyłem żadnych negatywnych zachowań auta, ani osprzętu. Co więcej, jestem mile...
~Roo
Sedan 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Porównałem dokładnie wiele aut i jak byśmy chłodno kalkulowali parę aut pomijając kwestie wyglądu czy marki tylko porównali wyposażenie/jakość/cenę to Optima ZAWSZE będzie w czołówce, a wedle moich sprawdzonych modeli opisanych powyżej Optima jest po prostu najtańsza do tego co oferuje, a wszystko w bardzo dobrej jakości wykonania. W każdej wersji wyposażenia mamy nawigację, a przy mojej wersji XL takie bajery jak: podgrzewaną kierownice,...
~Wiewcio
Kombi 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Słaba jakość oryginalnych tarcz i klocków hamulcowych -tarcze starczają na max 50 000km klocki 25-30 tys km. Porównując z Mitsubishi ASX żony przy 100 000 km serwis postanowił wymienić dopiero klocki !!! -z czego żona śmiga więcej na trasie niż w mieście ale mimo to Kia wypada słabo. Ogólnie porównując całokształt cena do wyposażenia i trwałości Kia wypada dobrze.
~McArni
Sedan 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Moim zdaniem lepszego auta z takim wyposażeniem w tej cenie nie dostaniemy. W moim egzemplarzu brakuje mi tylko elektrycznej regulacji fotela kierowcy, ale przecież po wstępnym ustawieniu zapominamy o tym. Gorzej jak auto użytkuje więcej osób, jednak u mnie akurat narzeczonej moje ustawienie pasuje.
~Marcin
Sedan Facelifting 1.6 T-GDI 180KM 132kW
W wersji GT-Line możemy mówić dopiero o jakości wykonania wnętrza. Pełna skóra przeszywana czerwonymi nićmi, ekoskóra tylko na boczkach drzwi, plastików niewiele i dobrze spasowane. Trochę szczotkowanego aluminium dobrze wygląda. No i najwięcej w tej cenie.
~marcus1212
Kombi 2.0 163KM 120kW
Rozważałem Superba, Mazda 6 i Mondeo, a wybór padł na Optimę. Rozjechała konkurencję wnętrzem i stosunkiem cena/jakość/wyposarzenie. Dla mnie istotny jest również fakt że złodzieje rzadko tym autem się interesują.
~bidzej
Kombi 2.0 T-GDI 245KM 180kW
Moje poprzednie auto (VW Golf Variant), nie w pelni wyposazone, kosztowalo niewiele mniej niz Optima wyposazona po dach (doslownie). Biorac pod uwage wielkosc, komfort i osiagi Optimy - cena jest rewelacyjna.
~lepszy_model
Sedan 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Auto w cenie 120 tys PLN ma kompletne wyposazenie i wyglada jakby kosztowalo o polowe wiecej. W tej cenie jest to swietna oferta, ktora pozwala sie wyrozniac na ulicy w tlumie Insygnii, Passatow, Superbow itd.
~Wojciech1971
Sedan 1.7 VGT CRDi 141KM 104kW
Jakość jak w klasie premium. Wygląd i wykończenie na najwyższym poziomie. Najwyższe wyposażenie za najniższą cenę spośród wszystkich konkurencyjnych modeli jakie biorę pod uwagę przed zakupem.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.6 T-GDI 180KM 132kW
Tutaj 5 gwiazdek, Kia to obecnie światowa klasa, nie ma co i w wersji XL pod względem jakość/cena jest bezkonkurencyjna