Lista ocen Kia Picanto I (81) - Ergonomia

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maliek
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Wszystko na swoim miejscu, blisko rąk. Niczego nie trzeba szukać. Tylne siedzenia po rozłożeniu tworzą płaską powierzchnię a sam bagażnik ma pod podłoga kilka schowków. Nie jest to dobre miejsce do tego aby wpisywac tu problem z wycieraczkami przedniej szyby ale nie wiem gdzie to umieścić. Wycieraczki "parkują" poniżej miejsca gdzie jest nadmuch ciepłego powietrza na szybe. Ciepłe powietrze dmucha dokładnie nad wycieraczki. Powoduje to...
~babiaman
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
mistrz pod względem układu ergonomicznego przełączniki można uruchamiać intuicyjnie, zegary czytelne, świetny pomysł z tym radiem które jest skierowane w kierunku kierowcy. Mase schowków, koło kierownicy w sam raz na portwel pod kierownicą idealny na okulary, nad schowkiem zamknietym w sam raz na damską torebeczke. Żeby coś ukryć nie duzego to pod tylnymi fotelami ma dwa małe schowki wchodzi panel z radia i pare jeszcze drobiazgów
~BaTuT
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Przy dłuższych trasach bolą plecy z powodu słabego wyprofilowania siedzeń (przy czym dla zwykłego człowieka mogą one być wystarczające, ja z uwagi na skrzywienie kręgosłupa mogłem odbierać ten dyskomfort jako zwielokrotniony). Miejsca jest wystarczająco, różne schowki i pułki nie przeszkadzaj, można w nich co nieco opchnąć. Jedyne ale to nieco mały jak dla mnie bagażnik wystarczający na zakupy i nic poza tym.
~gorol
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
kolejny silny punkt wszystko pod ręką klasyczne dźwignie kokpit centralny lekko przechylony do kierowcy tak by było wszystko w zasięgu wzroku i reki dzwignia biegów nie przeszkadza w pracy konsoli centralnej. dużo schowków zwlaszcza ten pod kieronicą i z lewej strony pod nawiewem.
~Mateo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Dobrze usytuowane otwory na kubek. Brak podłokietnika między fotelami. Szyby na korbkę. Przycisk ogrzewania tylnej szyby daleko od kierowcy. Brak obrotomierza w moim egzemplarzu. Brak wspomagania kierownicy. Brak zegarka czy termometru.
~white-star
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Ergonomia świetna. Pełno bardzo użytecznych schowków, w tym 3 na napoje. Do tego wszystko pod ręką. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Chyba że do małego bagażnika, ale raczej to auto kupuje się do jazdy po mieście a nie do wypadów nad morze :p
~walterr
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
wnętrze zestrojone miło, trzy tonacje kolorów, wszystko pod ręką dużo schowków co mnie cieszy, zegary przejrzyste. troche za dużo plastików, ale dzisiaj to chyba norma, bo oglądałem wiele nowych aut i nie stety, ale gdzieś trzeba oszczędzać
~pikusia
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
wszystko pod reka, aczkolwiek wydaje mi sie ze jak sie ma nie zadlugie nogi ;-) to sa problemy z ustawieniem fotela tak aby kierownica byla w odleglosci od "klaty" 25 cm a jednoczesnie zeby bez zbytniego wysilku wcisnac sprzeglo do oporu
~boofi@poczta.onet.pl boofi.prv.pl
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
wszystkie przełączniki na swoim miejscu , dobrze i intuicyjnie rozlokowane , wygodne fotele (jednak nie regulowane na wysokość i do tego wysoka pozycja za kierownicą) , regulacja kolumny kierownicy pełno schowków
~Boofi www.boofi.prv.pl www.sfd.pl
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW