Lista ocen Kia Picanto I (65) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamski
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Auto jest użytkowanie om maja 2006r. "Mały" minus - przebieg to tylko ca. 3000km, autko użytkowane sporadycznie, głównie w mieście po średnio 25 km i tu pojawia sie problem: zdaniem opinii serwisu samochód jest użytkowany zbyt czesto na na małych odcinkach, co powoduje niedoładowanie akumulatora. Kilkakrotnie samochód odmówił współpracy i należało ściągać servis....
~janek02
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
ogniska rdzy na nóżkach foteli i podłodze wewnątrz auta(szybko zlikwidowane). O tyle dziwne że na zewnątrz karoserii nie znalazłem nawet jednego małego rdzawego miejsca. Poza tym żadnych awarii.
~gregor3
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Nie miałem poważnych usterek. Łożysko to nie jest dla mnie poważna usterka. Zapytajcie właścicieli vw, opli, skód, szczególnie citroenów i renault. Do niczego się nie przyznają. bo to doskonałe samochody.
~walterr
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
nie miałem problemów więc nie mam opinimam auto od stycznie i 3000km, byłem tylko na wymianie oleju, acha i montowałem nadkola do tylu, ale to już moja zachcianka, na mojej drodze do domu bardzo potrzebne
~Henryk
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
W ciągu 2 lat 2 razy robiłęm amortyzatory, poszedł też uszczelniacz wału - to jednak nic dziwnego (auto ma kilkanaście lat, kupiłem po dłuższym postoju).
~Val
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Trzeba było wymienić jarzma hamulców bo zapiekają się te wałeczki w nich, ale cale mc phersony używane kupiłem za 250 złotych oba wymieniłem przy 130000 km
~wlaziu
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Brak. Jedyna jaka się trafiła to rozładowany akumulator, ale to nie z winy auta. Wytrzymuje na postojowych około 4-5 godzin ale ciiii. :)
~Szczypoo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Chwilowo nic się nie dzieje. Powłoka lakiernicza w stanie bardzo dobrym. Po 11 latach wyszła tylko jednak mała plamka rdzy.
~el greco
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
A bo ja wiem? Skoro wzięli go do wypożyczalni, znaczy że musi być jednak dość twardą sztuką, ewentualnie super tanią w naprawie:-)
Dziennik kosztów dla Kia Picanto I
6,9
7,2
8,2
~marta
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Odkąd kupiłam to auto, nie miałam żadnej usterki (może z wyjątkiem zmiany filtru przeciwpyłkowego, który sie zapchał)