Lista ocen Kia Picanto I (89) - Widoczność

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BaTuT
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Widoczność to duży plus tego auta, jest niewielkie, siedzi się dość wysoko, nawet w najniższym ułożeniu siedzenia z którego korzystam, wyżej czuję się niekomfortowo. Dodatkowo duże szyby zarówno w drzwiach jak i w klapie bagażnika pokazują naprawdę dużą część otoczenia. Lusterka tez można wyregulować tak aby samochód był widoczny niemal z każdej strony.
~tomasz1980
Hatchback 1.1 CRDi 75KM 55kW
Troch ę przeszkadzają słupki (z przodu i z tyłu), ale można się przyzwyczaić. Łatwo go zaparkować nawet, jeśli jest na to mało miejsca. Auto jest "obłe" i pamiętając o tym nie ma się stresu, ze o coś się zahaczy.
~pawel
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
widocznosc umiarkowana, niestety są szerokie słupki ale to kwestja przyzwyczajenia, Lusterko z "funkcją dzień-noc" chyba załatwia sprawe jazdy w nocy i w dzień oraz widocznosci z tyły pojazdy, Lusterka duze i kapitalnie wpasowane
~wlaziu
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jestem osobą dość wysoką, niska górna krawędź tylnej szyby trochę ogranicza widoczność, ale lusterka boczne nadrabiają (wielkie jak w TIRze). Z przodu też przeciętnie, słupki są dość grube i masywne.
~white-star
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Widoczność doskonała. Bardzo dużo boczne lusterka, jak i to środkowe zapewniają idealną widoczność. Dzięki temu że auto ma ścięty tył to parkuje się bardzo łatwo i przyjemnie.
~maliek
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jak w każdym nowoczesnym aucie - szerokie słupki przednie. Auto jest krótkie, kończy się prawie za przednią szybą i dosłownie za tylną. Nie ma problemu z manewrowaniem w mieście.
~gorol
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
tutaj głos się dzieli bo o ile szyba przednia jest duża to słupki za szerokie za równo z przodu i z tyłu ale plus za czujniki parkowania i super duże lusterka
~DYSCO
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
lusterka są w najlepsze jakie kiedykolwiek miałem w samochodzie, ogólnie widoczność OK, może tylna szyba ciut mała ale ma czujniki parkowania
~el greco
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Nie miałem problemów, mimo że używałem autem tylko 1 dzień, spokojnie parkowałem, zawracałem, cofałem itp itd.
~adamski
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Widocznośc dookoła pojazdy jest extra. Wszystko widać. Duże lusterka zewnętrzne gwarantujące dobrę oceną sytuacji.