Lista ocen Kia Picanto II (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 5d 1.0 69KM 51kW
Przestrzeń z przodu, jak na tak małe auto, jest bardzo duża! Woziłem osoby o wzroście ponad 2m i czuły się wygodnie, nie było problemu z wysokością. Tylne siedzenia również dość przestronne (aczkolwiek stosunkowo twarde). W samochodzie bez problemu mogą jechać cztery dorosłe, wysokie osoby. Piąta osoba ma już problem. Bardzo pomysłowa jest szuflada pod siedzeniem pasażera, wygodne są też kieszenie na gazety w przednich fotelach. Tylne...
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 85KM 63kW
Za kierownicą siedzi się wygodnie i łatwo zająć prawidłową pozycję. Żaden z moich pasażerów nigdy nie skarżył się na brak przestrzeni. Przy wyborze samochodu kierowałem się m.in. tym jak dużo miejsca z tyłu będzie gdy ja usiądę za kółkiem. Przy wzroście 180cm nie miałem problemów żeby zmieścić się "za samym sobą". Samochód raczej 4 niż 5 osobowy, 3 osoby z tyłu mogą odczuwać dyskomfort podróżowania.
~Jaapko
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Jak na takiego malucha miejsca jest mnóstwo, szczególnie z przodu. Mam 186cm, wysokość fotela ustawiona po środku i ok 5cm miejsca nad głową. Każdy za kierownica się zmieści. O tyle nie mogę nic powiedzieć bo mam wersje 2-miejscową.
~G.J.
Hatchback 5d 1.2 85KM 63kW
Fotele przednie nieźle trzymają w zakrętach, odpowiednie nawet dla wysokich osób (może mniej tęgich). Jeżeli z przodu podróżuje osoba ok. 170 cm, za nią na tylnej kanapie mieści się podobna.
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 MPI 69KM 51kW
Auto wykorzystywane tylko do dowożenia dziecka do przedszkola. Fotelik, duży, z przodu, fotele na max do tyłu, mam 185 cm i ponad 100 kg.. I z tyłu da się jeszcze usiąść.
~Marek
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Mam auto 2 osobowe z kratką . Dla dwóch dorosłych osób jest sporo miejsca wzdłuż . Na szerokość jednak jest przeciętnie ale to małe auto więc nie będzie tyle miejsca co w limuzynie .
~Pawel
Hatchback 5d 1.0 69KM 51kW
W 4 dorosłe osoby można jechać i jest to górny limit. W 5 jedzie się \"na śledzia\". Kierowca jest w komfortowej sytuacji i w zasadzie nie czuję różnicy w porównaniu z większymi autami
~balajan
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
z przodu sporo miejsca jak na tak mały samochód a i z tyłu jeżdżący pasażerowie nie uskarżały się .chociaż nigdy nie jechał tam nikt wysoki
~geox79
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Przestrzeń z przodu wystarczająca nawet powiedział bym że większa niż by się można było spodziewać po samochodzie z najniższej klasy kia oceniam wersję Van
~Adam
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Z przodu więcej miejsca niż w octavii, ale trzeba pamiętać że picanto to auto ,,dwuosobowe\'\', z tyłu usiądą co najwyżej 5 letnie dzieci.