Lista ocen Kia Proceed (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cinek
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
W moim egzemplarzu znalazłem 3 małe drobiazgi: stuki klapy bagażnika po ok. 2000 km, załatwilem problem sam (wycięciem podkładek z dętki, opis i filmy w internecie) bo serwis reguluje odboje klapy a to pomaga na chwilkę. Drugi odezwał się podłokietnik, podkleiłem filc (filmik jak to zrobić na YouTube). Trzeci problem to stuki uchwytu blokady tylnego oparcia fotela za kierowcą. Okleiłem metalowe uchwyty taśma izolacyjna i cisza.
~Jarek
Shooting Brake 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Co do konkretów to jeszcze za wcześnie na oceny. Natomiast całą elektronika wiadomo, że zawodną jest stroną każdego samochodu. Już w pierwszej trasie zaliczyłem awaryjne informacje o braku sprawnego systemu przedniego radaru, niskim poziomie ciśnienia w ogumieniu.
~Rafał
Shooting Brake 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Póki co jest wszystko jak z salonu w miesiąc zrobiliśmy 4500 km więc nie dziwcie się że auta roczne mają po 30 40 czy 50 tys km przy czym zaznaczam że auto jest wykorzystywane do prywatnych celów. Wg mnie to wszystko wyjdzie po zimie :)
~Al3x_
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Jakość KIA odstaje gdzieś od topowych marek. Wiadomo - nie ma cudów. Gdzieniegdzie słychać jak coś puka i trzeszczy. Tyczy się to głównie plastików. Mimo to, uważam że dzieje się to na tyle sporadycznie, że można dac 5*
~Adam Proceed GT
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Modulator dźwięku w podszybiu odpowiedzialny za dźwięk silnika w trybie Sport- oddane na gwarancję Pęknięty przycisk pamięci fotela kierowcy - oddane na gwarancję Reszta działa bez zarzutów.
~karolek
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Bardzo często samochód "gubi" komórkę. W minusowych temperaturach skrzypi podsufitka. ( wersja z oknem dachowym) . Sądzę, że użyto tanich spinek, które się kurczą lub tracą elastyczność, gdy zimno.
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Odkręciła mi się osłona podwozia zimą na dziurach i czasami się rozłącza na chwilę android auto. No i odpryski lakieru - jest zdecydowanie zbyt delikatny.
~Adrian
Shooting Brake Facelifting 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Czasami jak temperatura zejdzie poniżej 0 to coś skrzypnie raz na jakiś czas, ale uważam to za normalne. Tak poza tym nic się nie dzieje.
~Neo
Shooting Brake 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Póki co nie stwierdzono nic poważnego, poza stukającą roletą bagażnika i czymś jeszcze - właśnie serwis sprawdza co to jeszcze jest dokładnie
Dziennik kosztów dla Kia Proceed
~Tomasz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Raptem 2 razy złapany kapeć i to tyle. A tak leję i jeżdżę i tak powinno być!!! Przypominam 30 tys przebiegu już.