Lista ocen Kia Proceed (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Powiadają, że Kia Proceed to "Porssze" ;) dla ubogich. To nieprawda. Teraz unifikacja w motoryzacji jest wszędzie. Wystarczy rozejrzeć się na ulicy. A to że lampy tylne są podobne do tych z porsche to co z tego?.. Ba! Według mnie to zaleta. Dla wielu w Tym kraju auto za blisko 130 tys to sprawa nadal nie osiągalna przy dzisiejszych cenach i inflacji. Jak dla mnie auto tak jest bardzo dobrze przemyślane, solidne i dynamiczne. Za tą kwotę...
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Wybitny stosunek jakość/cena. Za 118k(tyle dałem z rabatem na firmę) jedyny porównywalny mocą samochód, to malutkie i tandetne Polo Gti. Największym konkurentem jest chyba zwykły Ceed GT hatchback. Jest to obiektywnie najbardziej premium wyposażony samochód za te pieniądze, bez realnej konkurencji innych marek(kwestia ceny).
~Mix
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Cena jak na moc OK, cena jak na wygląd OK, cena za wyposażenie OK... cena za markę ZA DROGO. Miałem dać trzy gwiazdki ale po zastanowieniu się uważam, że naprawdę jest niewiele rzeczy do których można się przyczepić, no może ta pieprzona roleta w bagażniku - kto to ku..rła zaakceptował??
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Kupiony nowy z salonu za 118k, GT z DCT + pakiet bezpieczeństwa, dzisiaj sprzedałbym drożej pomimo przejechania 34k km. W 2020 roku był to najrozsądniej wyceniony nowy usportowiony kompakt z bogatym wyposażeniem i automatem. Cała konkurencja była droższa.
~Rafał
Shooting Brake 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Myślę że jest to wszystko zrobione tak jak by się tego oczekiwało za tą cenę np dla porównania VW GOLF VII Kombii wychodził ok 20-30 tys więcej a dostawało się auto mega plastikowe o skodzie nie wspominam bo to co wyprawia grupa VAG to jawna kpina...
~Neo
Shooting Brake 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Uważam, że ten samochód w cenie 120 tysięcy złotych bije na głowę całą stajnie VAG w podobnej cenie - przede wszystkim nietypowy i kozacki design, świetny środek i dobra jakość wykonania. Wielki plus za systemy pokładowe i skrzynię DCT
~Al3x_
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Bez dwóch zdań 5/5 - ilość plusów przeważa diametralnie nad minusami. W tej cenie, w tym segmencie zdecydowanie jest to najlepszy wybór na chwilę obecną.
~Adam Proceed GT
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Nic dodać , nic ująć:) Najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny
~Damian
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Kupując ten samochód na pewno nie przepłacamy jak w innych markach za znaczek. Płacimy za dobrze wyposażony samochód bardzo przyzwoitą cenę
Dziennik kosztów dla Kia Proceed
~Paweł
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Nadal bezkonkurencyjny. W tej cenie i segmencie nie ma innego tak wyposażonego samochodu o podobnych osiągach.