Oceny Kia Proceed Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024

Kia Proceed Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Proceed Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024

~awojcieszczak
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
no fajny ale entuzjazm towarzyszący przy zakupie troszkę spada ..na co dzień jeździłem i jeżdżę 10 letnim fokusem III którego tez mam od nowości i o którego dbam i generalnie w użytkowaniu nie czuję specjalnej różnicy na korzyść kijanki oczywiście pomijając systemy bezpieczeństwa i asystentów jazdy no i różnicy w spalaniu gdzie niby oszczędne 1.0 to spragniony smok w stosunku do 1,5 kia
~Kuba
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kapitalne auto. Przede wszystkim bardzo dobrze zestrojone zawieszenie, sztywne ale komfortowe. Pozwala na bardzo dynamiczną jazdę, nie kładzie się w zakrętach, nie myszkuje przy ostrym hamowaniu. Silnik jest bardzo elastyczny, a w tandemie z DCT potrafi być na prawdę oszczędny. Kapitalnie się tym jeździ. Po przesiadce ze Skody Superb 2.0 TDI & DSG uśmiech sam się ciśnie na usta podczas jazdy. Kia jest znacznie bardziej żwawa i dynamiczna.
~JN78
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
To jest auto służbowe jeżdżę nim na codziennie jestem już po 40 to też miałem wiele aut 2 francuskie 1 amerykańskie 2 krajowe wyroby 2 niemieckie w każdym razie większość to diesle obecnie DDI 1,5 D 4x4 ale nie o t chodzi żeby się chwalić a o to żeby na chłodno ocenić auto
~Al3x_
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Ogólnie gdybym miał wybrać ten samochód raz jeszcze to pewnie bym to zrobił. Nie jest idealny ale nic lepszego w podobnych kryteriach bym nie znalazł.
~Maniek
~Kuba