Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d Facelifting (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Bardzo dobrze wybiera nierówności co trochę mnie zaskoczyło, bo przy pierwszym odczuciu ma się wrażenie że zawieszenue jest sztywne. Nie buja na zakrętach. Unikajcie jednak dużych dziur, ponieważ kuedy zjeżdżalem z wysokuego chodnika i zawieszenue dobiło do końca to miałem wrażenie że ktoś mi wbija nóż w kręgosłup.
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
super sie prowadzi zarowno przy duzych i malych predkosciach. Ktos gdzies pisal, ze srednio przy wiekszych, jezdizlem wieloma autami w tym za 150tys+ i naprawde nie ma sie czego riowka powstydzic
~deXtro
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Tutaj nic specjalnego. Auto nie jedzie jak poszynach. Trochę szkoda bo Ceed rodziców praktycznie nie potrzebuje trzymania rąk na kierownicy a Rio jednak co chwile trzeba poprawiać na drodze.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Kompromis między miękkim i sztywnym zawieszeniem. Nic więcej nie można oczekiwać w tym przedziale cenowym. Felgi 17' to nieporozumienie na naszych drogach.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Kompromis między sztywnym i komfortowym zawieszeniem. Auto bardzo dobrze sobie radzi z poprzecznymi nierównościami, ale na podłużnych jest słabo.
~pavvel
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Auto lekkie, trochę buja, wydaje się, że za długo skręca, trzeba korygować skręcanie (odbijać w drugą... ? dziwne)
~Max81
Hatchback 5d Facelifting 1.1 WGT 75KM 55kW
Nadsterowne w zakrętach. Przy ostrym hamowaniu przód staje sie nerwowy.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 WGT 90KM 66kW
auto malo stabilne powyzej 120 Km\h
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 WGT 90KM 66kW
Nie buja na zakrętach bardzo dobrze wybiera nierówności
Dziennik kosztów dla Kia Rio III Hatchback 5d Facelifting
7,7
~Robert
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Ok.nie za twardo nie za mięko
Kia Rio III Hatchback 5d Facelifting