Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zalmen3
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
To jest dla mnie największe zaskoczenie w tym samochodzie - miejsca w kabinie jest na prawdę dużo i trudno przypuszczać, że tak to właśnie wygląda patrząc na samochód z zewnątrz. Na dużą pochwałę zasługuje kanapa tylna, gdzie nawet za rosłym kierowcą wciąż zmieści się i komfortowo podróżuje dorosła osoba, a do tego brak tunelu środkowego podnosi komfort pasażerów z tyłu. Z przodu jedzie się wygodnie - trasy po 500 km nie są szczególnie...
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jak ktoś pisze, że nogami zawadza o coś w samochodzie, że włącza kolanami jakieś przyciski, to jest na to doskonały sposób: TRZEBA ODPOWIEDNIO USTAWIĆ FOTEL I KIEROWNICĘ - ot, cały \"problem\". Mam 192 cm wzrostu, odpowiednio ustawiłem kierownicę i fotel (przecież i jedno i drugie ma dwa poziomy ustawiania)i nie mam absolutnie żadnych problemów z nogami. Jest bardzo wygodnie z przodu i nawet za moim fotelem. Niektórzy mówią, że z tyłu jest za...
~Marco
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Bardzo wygodna ukształtowana kierownica, naszpikowana przyciskami do obsługi komputera, telefonu, radia, cd, mp3,wyjście AUX,USB. Ułatwia życie kierowcy, rozmawiając przez telefon komórkowy łącząc w samochodzie z bluetooth. Deska rozdzielcza wykonana z twardego solidnego dobrego materiału, wnętrze jest przyjemne, dobrze zagospodarowana przestrzeń, w schowku wchodzi plecak, podłokietnik.Kiedy z tyłu wsiadają pasażerowie,komfort podróżowania...
~Krzysztof.O
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Mam 180cm i jako kierowca czuję się komfortowo ,pasażerowie z przodu także nie narzekali .Jeżeli chodzi o pasażerów na tylnej kanapie to mało miejsca nad głową dla wysokich pasażerów ze względu na agresywną linie dachu ,opadającą ku tyłowi. Musimy pamiętać że jest to autu segmentu B i jak na ten segment jest naprawdę dobrze.
~hawkwind
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Wysoki kierowca będzie musiał odsunąć siedzenie daleko do tyłu i przysunąć do siebie kierownicę. Problemem jest wystający fragment konsoli centralnej, który znajduje się tam gdzie kolano kierowcy. Wygodne miejsce za kierownicą można jednak spokojnie zając. Z tyłu miejsca sporo. 4 osoby bez problemu mogą jechać na wakacje.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
3 osobowa rodzina + psiak i nikt nie narzeka. Mam 184 cm wzrostu - siedzenie mozna spokojnie wyregulowac w 2 płaszczyznach tak żeby bylo wygodnie. Jak dla mnie oparcie fotela moze troszke za waskie. Podłokietnik wygodny, dużo wygodniejszy niż np w vendze.
~Bortek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Miejsca jest zaskakująco dużo jak na samochód klasy B. Na tylnej kanapie bez problemu mieszczą się 3 foteliki dziecięce (w octavii miałem z tym lekkie problemy nie mówiąc już o fabii). Ponadto z tyłu bez problemu mieści się osoba o wzroście 190.
~pstuszi
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Mam 183 cm wzrostu i miejsca z kierownica pod dostatkiem, sam za swoim fotelem tez sie mieszcze :) osoba mojego wzrostu z tylu auta ma duzo miejsca nad glowa kolana tez nie ucierpia :) autko jest 5 osobowe lecz jesli chodzi o osoby dorosle wygodnie usiada 4
~KobiBe
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Tak jak wspomniałem wcześniej siedząc z przodu można czuć się jak w samochodzie wyższej klasy. Przestrzeń od kierownicy do szyby przedniej jest imponująca. Pasażerowie tylnej kanapy (nie siatkarze czy koszykarze) narzekać nie powinni.
~MateuszM
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Dla 185cm w sam raz, choć zawsze chciałoby się więcej ale miejsca jest w sam raz. Z zewnątrz auto wydaje się bardzo małe ale w środku miejsca jest na prawdę sporo nawet więcej niż w niektórych autach kompaktowych.
Kia Rio III Hatchback 5d