Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Zimą auto szybko się nagrzewa. Świetnie sprawdza się funkcja odparowywania i odszraniania szyby przedniej. Konsola z przyciskami bardzo wygodna. Kupiłem to auto między innymi dlatego, że pokrętła od klimy chodzą jak pokrętła w dobrym sprzęcie HI-FI, a nie jak w starej pralce automatycznej :-))). Klimatyzacja manualna sprawdza się doskonale. Super sprawa z wewnętrznym obiegiem powietrza - absolutnie zero zapachów (smrodów) z zewnątrz. Zimą, jak...
~Caffy
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Rewelacja !!! najlepsze z jakim się spotkałem. W wersji z klimatyzacją automatyczną można zapomnieć o upałach, wilgoci, zaparowanych szybach. Klima reaguje na wszystko zanim zdążymy pomyśleć... Rewelacyjnie szybko chłodzi lub nagrzewa wnętrze, nie ważne czy jest bardzo zimno czy upalnie.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Odparowanie szyby kilkanascie sekund, zimą odmrożenie szyby 4-5 min, czujnik zaparowanych szyb to jest to - zapomnialem juz co to sa zaparowane szyby w samochodzie. Automatyczna klimatyzacja doskonale sobie radzi z utrzymaniem odpowiedniej temperatury.
~Krzysztof.O
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Ogrzewanie jak i chłodzenie działa bardzo dobrze, szyby nie parują ,klimatyzacja latem działa bardzo dobrze. Duży plus to łatwość w wymianie filtra kabinowego (umieszczony w schowku, klapka na spince i po wymianie)
~Bortek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Działa bez zarzutu - w zimie szybko się nagrzewa i szyby nie parują, a latem ładnie chłodzi. Mimo iż mam manualną klimę to nie mam problemu z ustawieniem i utrzymaniem odpowiedniej temperatury w środku
~Markiewicz R.
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Ogrzewanie na dobrym poziomie,chociaż całości pilnuje elektronika. Natomiast co do wentylacji to niestety gorzej.Szyby są zaparowane nawet przy włączonej klimie.
~Krzycho
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Tu muszę przyznać że automatyczna klimatyzacja sprawuje się nad wyraz dobrze. Mały minus za to że w trybie auto klima sama narzuca nam którędy chce \"dmuchać\".
~zalmen3
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Wentylacja daje radę, grzanie też w porządku - szybko się nagrzewa zimą. Klimatyzacji manualnej przy na prawdę dużych upałach troszkę brakuje do ideału.
~MateuszM
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Super zarówno klima i jak ogrzewanie. Rewelacją w tej klasie samochodów są to podgrzewane siedzenia i kierownica. Już jesień i zima niestraszna.
~gosc
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Nie mam zastrzezen, auto szybko sie nagrzewa, nawiew dobrze dziala, poza zastrzezeniami do "zautomatyzowanego" wlaczania klimy.
Kia Rio III Hatchback 5d