Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zalmen3
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Na wprost super. Do tyłu dość słabo (mała szyba tylna), ale pomagają duże lusterka. Widok na boki jest dość średni, przeszkadza też gruby przedni słupek, chociaż mała szybka przed przednimi drzwiami trochę pomaga przy manewrach. Wpływ na to ma design - szyby boczne i tylna są dość małe i zmniejszają się w kierunku tylnym samochodu - mi to się akurat podoba, a widoczność ogólnie jest wystarczająca.
~Krzysztof.O
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Do przodu i na boki jest ok. Niestety ze względu na małą szybę na tylnej klapie i szerokie słupki do tyłu jest kiepsko, trochę sytuację ratują duże lusterka boczne ale zalecał bym czujniki lub kamerkę cofania. Na duży minus , kiepska jakość szkła, szyby szybko się rysują zwłaszcza przednia (obecnie zastanawiam się na jej wymianą przez miliony drobnych rysek)
~gosc
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Widocznosc przecietna. Lusterko wsteczne znajdujace sie w kabinie sluzy chyba kobietom do przegladania sie. Nie ma nic gorszego jak lusterko wsteczne POWIEKSZAJACE, przez co traci sie realna ocene sytuacji z tylu auta przy cofaniu. Pozostaje wyczucie i odrobina szczescia przy parkowaniu (nie mam czujnika parkowania). Lusterka boczne, duze - zasluguja na pochwale.
~KobiBe
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Widoczność z miejsca kierowcy nie jest zła. Z tyłu, dziecko w foteliku może patrzeć na klamkę lub przez szybę w niebo. Ja czuję się tam trochę klaustrofobicznie, ale cóż.. to nie multipla czy roomster.. taki design. Spore lusterka boczne w wystarczający sposób pokazują przestrzeń z tyłu samochodu.
~szafirek
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Widocznosc na boki i do tylu kiepska DLa cofajacych przez ramie odradzam heheh Przod bardzo dobry i lusterka boczne ok Przeszkadza mi boczny slupek. Natomiast dla siedzacych na tylnej kanapie mala szyba tylna boczna sprawia efekt bezpeiczenstwa i przytulnosci w samochodzie.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Przodu nie widać, ale to kwestia przyzwyczajenia. Z boku - idealnie. Jak ktoś się uprze, to może mieć małe uwagi do widoczności z tyłu. Nie mam czujników parkowania i jakoś sobie z tym radzę. Tylna szyba do największych nie należy, ale ten wygląd auta... :-)))
~Sebastian - Pucek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Słupki A utrudniają widoczność. Z tyłu mała szyba co również ogranicza manewr. Ale mam czujniki cofania więc można sobie radzić. Ogólnie ciężko jest połączyć dobry design bryły auta z widocznością.
~MateuszM
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Widoczność w tym aucie jest przeciętna, a w szczególności dla wyższych osób. Na uwagę zasługuje niska linia dachu w z przodu co powoduje słabą widoczność np. świateł stojąc na skrzyżowaniu.
~tarkowski
Hatchback 5d 1.1 WGT 75KM 55kW
jak na miejskie wozidło jest fatalnie, to nie okna to wizjery z czołgu, nisko położony fotel i wysoko zabudowana deska rozdzielcza - masakra dla niewysokich kierowców
~Krzycho
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Trzeba się mocno natrudzić wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, ażeby zobaczyć czy coś nie nadjeżdża z prawej. Tak samo przy cofaniu trzeba się zdać na intuicję i lusterka.
Kia Rio III Hatchback 5d