Lista ocen Kia Rio IV Hatchback 5d (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Pewna kursantka i długich paznokciach "podrapała" otwór przy klamce, obciażyłem ją kosztami lakierowania w serwisie Kia zapłaciłem ok. 4000PLN. Po za tym lakier okej nie rdzewieje nie rysuje się sam z siebie, nie odjąłem gwiazdki bo to nie wina samochodu tylko kursantki
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wystawiam 5 gwiazdek ale nic nie mogę powiedzieć o niej. Z opinii znalezionych w sieci zaleca się albo zafoliowanie albo ceramikę. Podobno lakier jest bardzo miękki i cienki i wiele osób narzeka że szybko się rysuje.
~Janusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wygląd może się podobać , bez udziwnień i ekstrawagancji, dla ludzi lubiących klasyczny wygląd samochodu. Lampy typu led dodają mu uroku.
~MazRio
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Kia jest taka sobie, ani ładna ani brzydka - po prostu przeciętna. Lakier biały wygląda dobrze. Nie zauważyłem nadmiernego rysowania.
~frogger
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bardzo delikatna, zderzaki fabrycznie pomalowane bez podkładu. Po najmniejszej kolizji lakier odchodzi płatami ze zderzaków.
~twojastara
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
rdza na uchwycie maski praktycznie od nowości, nie objeli gwarancją, generalnie nic nią nie obejmują :)
~twojastara
~Mihály H.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
all togehter fine, the plastic part on the front is too tdeep, not the best for city parking...
~Andrzej E.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Piękna sylwetka, na razie bez korozji,bo jej nie powinno być w 16miesieczbym aucie.
Dziennik kosztów dla Kia Rio IV Hatchback 5d
6,8
7,3
~Pablo
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Karoseria jak karoseria, ogólnie brak zastrzeżeń.
Kia Rio IV Hatchback 5d