Lista ocen Kia Rio IV Hatchback 5d (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MazRio
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Spalanie jest średnio wysokie. Wcześniejsze nasze auta Yaris (palił ok. 0,5l mniej) i Colt (palił podobnie) spalały mniej lub tyle samo - wszystkie z automatem. Koszty przeglądów w serwisie są wyższe niż w Toyocie. Ok. 800 zł po roku i 1000 zł po dwóch. Muszę tu dodać, że serwis Kia zrobił na mnie wrażenie. Dokumentacja jaką dostaję po przeglądzie zawiera nie tylko check listę, ale także pomiary grubości klocków i tarcz, test akumulatora i...
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
300 km za nami, średnia spalania 6.1 przy czym: 2 + 1+ 2 mniejsze walizki + A/C Auto + Felgi fabryczne 16, aluminium: Autostrada 120km/h - 5,5 litra Autostrada 150km/h - 8-9 litra Autostrada 130km/h - 6,1 litra Średnia z Wrocławia (Rynek, objazdówka dookoła miasta, światła) - średnia 8 litrów z 30 km trasy Jazda po mieście (60-70 na liczniku) to spalanie na poziomie 4,5-5,1 litra. Oczywiście swoje robią światła i ciągłe hamowanie....
~Andrzej E.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z LPG robi swoje,poprostu i na benzynie też stosunkowo mało pali. Komputer zaniża zużycie benzyny o 0,6l. Na LPG pali więcej o około 1,5l niż na PB95 +0,6l=2,1l. Sprawdzone na dystansie pierwszych 4tys km. Za każdym razem było tankowane do pełna też 2 razy pod rząd przy tym samym dystrybutorze.
~twojastara
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
jak robisz w ASO, to katastrofa, tylko za to że mam wersje XL (czy jak to sie tam zwie, no ta z max wyposażeniem).. to płace DUŻO drożej!! LIPA NA MAXA. a wiadomo, że wyposażenie do takiej wymiany oleju ma się NIJAK, ale kia dla bogaciej wyposażonych aut ma droższy cennik :)
~twojastara
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Pali średnio w mieście 6.2 na trasie 6.5-6.7 bez szaleństw, wyprzedzanie szybkie zakręty to 6.7-7.2 Autostrada to 7.5 Nie wiem jak z przeglądem bo mam w leasingu na firmę bo mam swoją szkołę jazdy Samochód ma na szybie nalepkę LOTOS
~Paweł
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Średnie spalanie 5,5l na 100km. Większość pokonywane na autostradzie i trasie szybkiego ruchu. Jak bawiłem się w eco driving udało się uzyskać 5.1l na 100km.
~Mihály H.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
service at average price, fuel costs: 5.5 L/100km in big city everyday usage with some highway on the weekends
~Janusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Spalanie uzyskane od najniższego 4,5l do 7,2. Jest okej.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
póki co tylko koszt zakupu i paliwa.
Kia Rio IV Hatchback 5d