Lista ocen Kia Rio IV Hatchback 5d (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmmmmmmsssss
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Głośno... w mieście cicho ale w mieście to w każdym aucie jest cicho ... w tej cenie nie ma co się spodziewać szału. Nie mniej jednak powyżej 120 mocno szumi... a biegów mam 6... fajne porównanie mam... w audi a4 b8 2.0d jest ciszej przy 220 (sic!) niż w rio przy 120... no ale cóż..
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Stawiam, że gdyby jeszcze pobawić się oponami, to można by osiągnąć lepsze wyniki. Nic nie wiało, nic nie gwizdało, w mieście i obwodnicach słychać tylko szum opon/
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy 120km/h słychać szum powietrza a przy 3000obr zaczyna z pod maski dobiegać wyraźny i donośny dźwięk silnika który jak wspomniałem jest bardzo przyjemny. Ponownie jest dobrze ale bez cudów
~twojastara
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
nie mam wielu punktów odniesienia ale dla mnie jest bardzo źle. zestaw głośnomówiący do 70-90 (zależy od drogi i wiatru) daje się używać, na trasie już katastrofa.
~twojastara
~Mihály H.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
it is very quiet in the city, good at 110 km/h, acceptable at 130km/h. The noise is basically because of the middle class kumho tires, it must be much better with premium tires.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
tu jest pole nad którym mogliby popracować, głównie przeszkadza wycie silnika na wyższych obrotach, hałas z zewnątrz i szum opon jest akceptowalny
~Andrzej E.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo dobre do prędkości 120km/h,potem głośno,bo nie ma 6biegu,którego konkurencja w tej klasie mocy też nie ma.
~MazRio
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wydaje mi się, że jest ciszej niż w Toyocie Yaris (poprzednia generacja) jak na tę klasę jest dobrze.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Mogło by być lepiej wyciszone. Słychać pracujące zawieszenie, każdą nierówność
Kia Rio IV Hatchback 5d