Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Brzęczy silnik po odpaleniu na zimnym, metalicznie, zdecydowanie nadmiarowo to nie jest normalne, parę aut miałem i czegoś takiego nie widziałem może cecha nowych generacji silników i downsizingu. Warto na to zwrócić uwagę przy jeździe próbnej, czyli umawiacie się jako pierwsi z dnia albo poproście o odpalenie jakiegoś auta które nie jeździ na jazdach próbnych.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto mam pół rogu i już dwie wizyty w ASO. Wspomniane wcześniej problemy ze skrzynią ale również po przejechaniu 3 tyś km, auto nie przyspieszało dławiło się na czwartym biegu w okolicach 3 tyś obr\ min.Wizyta w serwisie pomogła ale nie powiedzieli mi jaka była przyczyna.
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Od razu po odbiorze samochodu problem z radiem (brak dźwięku) - konflikt sterowników z nowym UVO. Sprawa do usunięcia wgraniem sterowników po kablu w serwisie, ale jednak na start nie-tani samochód oferuje stertę nerwów.
~kiaklin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Kierownica po 30 000km wytarta jak nie wiem co, po zgłoszeniu do centrali naprawa gwarancyjna odrzucona ze względu na naturalne zużycie. Tyle ważna jest gwarancja w Kia, przestrzegam przed zakupem
~kiaklin
~marekania
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Cewka zapłonowa na trzecim cylindrze wymieniona samodzielnie, ponieważ ASO nie potrafiło lub nie chciało sobie z tym poradzić. Koszt 100 złotych za cewkę dobrej firmy.
~Bysiek
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
2 razy wymieniona listwa z tyłu bagażnika.( zaparowana i popękana) Serwis widział to "pierwszy raz w życiu" choć wiadomo że problem z nimi był powszechny
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Nie ma tego dużo, ale drobne usterki które wymieniłem wyżej wystąpiły w początkowym okresie użytkowania.
~Piotr
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Totalnie bezawaryjna, podobnie jak nasz wcześniejszy Carens. Mucha nie siada.
~BOGDAN
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
ODRADZAM JAK AUTA NIE MOŻNA ODPALIĆ PO PRZEJECHANIU 46 KM !!!!!!!!!!!!!!!
Kia Sportage IV SUV Facelifting