Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbert
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Powyżej 120km/h robi się głośnawo, ale to cena poruszania się SUV-em. Nie jest to jakiś bardzo uciążliwy hałas, ale jest. Jeśli nie miałeś wcześniej SUVa to nim się zdecydujesz na zakup, koniecznie spędź przynajmniej 10 minut na autostradzie. Mając kiedyś BMW 5 w wesji touring opiszę to tak. W sportage jest przy 120km/h tak jak w BMW 5 przy 150-160 km/h. Daję mimo wszystko 4* bo u konkurencji nie jest wcale lepiej.
~Ibrahim
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Nie rozumiem skąd niektóre komentarze mówiące o głośnym Sportage. W środku naprawdę panuje bardzo duża cisza. Wyciszenie jest na bardzo wysokim poziomie - jest na pewno ciszej niż w Tucsonie, czy w innych autach, które mam przyjemność dość często używać, jak np. Honda Civic, Mazda 6, czy Mercedes GLK.
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Gdyby nie paskudny dźwięk brzęczącego silnika i odgłosy z zawieszenia mieli byśmy wzór w tej klasie za te, a nawet i większe pieniądze. Jak stoimy na światłach na rozgrzanym silniku to jest tak cicho, że do dzisiaj spoglądam na obrotomierz żeby sprawdzić czy auto czasem nie zgasło :)
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Szyby - dno i 6 metrów mułu. Włączam radio w garażu, a słychać je w całym domu. W drugą stronę jest tylko minimalnie lepiej. Natomiast komora silnika jest znakomicie wyciszona - nie raz zapomniałem wyłączyć samochód bo nic nie słyszałem.
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Do 120 cichutko potem słychać szum ale nic nadmiarowego. Powyżej 140 robi się głośno ale myślę że to cecha klasy. W moim słychać przy niższych prędkościach opony ale to nie wina auta tylko opon.
~marekania
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Niemalże idealnie. Niestety szum opon w środku dość mocno słychać. W innych kwestiach jest bardzo cicho. Elementy w środku są dobrze spasowane, także w aucie panuje cisza.
~Marcin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Do 130 km/h bez uwag. Szybciej póki co nie jechałem. Nie było okazji zaliczyć autosrady a jechanie szybciej po naszych drogach mija się z celem. Szkoda zawieszenia.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Ja na dzień dobry po zakupie wyciszyłem matami wnękę na koło zapasowe i żadnych hałasów i zatkanych uszu przy jeździe autostradowej nie ma.
~Kierowca
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Przy wyższych obrotach słychać dość mocno jak silnik wyje i na autostradzie powyżej 120 zaczyna robić się głośno.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Do 100 na godzinę naprawdę cisza potem coraz głośniej bo przecież tym się jedzie jak czołgiem, praw fizyki nie przeskoczymy, opór powietrza i waga.
Kia Sportage IV SUV Facelifting