Ocena kierowcy - Kia Stinger Liftback

Silnik 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Rok produkcji 2018
Kia Stinger Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Inne
Samochód po prostu fantastyczny. Dokladniej opisze w poszczególnych sekcjach.
3.3 v6 366km jest fenomenalne nic dodać nic ująć.
Super skrzynia(jedna z lepszych jaką mialem przyjemnosc uzytkowac). Ciut wolniejsza od dsg, ale przynajmniej mniej awaryjna. Przy normalnymi uzytkowaniu roznica niezauwazalna. Dodam iz skrzynia chodzi lepiej niz w bmw ktore mialem okazję testowac.
Auto prowadzi sie pewnie, przy duzych prędkościach autostradowych oraz na zakretach samochod jedzie jak przyklejony. Poezja!!!!
Dla mnie najladniejszy samochod na rynku. Lakier czerwony piękny i co wazne bardzo mocny ;)
Widocznosc okrojona ze wzgledu na male szyby, ale kamery 360 oraz asystenci skutecznie ulatwiaja manewry na ciasnych parkingach.
Najwygodniejsze fotele jakimi mialem okazję jezdzic, oczywiście full elektryka. Auto wykonane z super materiałów. Poziom klasy lux.
Klima chodzi bez zarzutow, szybko chłodzi i grzeje. Fotele przednie podgrzewane i wentylowane oraz tylne podgrzewane. Wentylacja jak i grzanie 4 liter najwyzsza klasa.
Mam 186cm i miejsca dla kierowcy nie brakuje. 2 dzieci z tylu tez nie narzekają.
Auto przy predkosciach autostradowych ciuchutkie, a przy jeździe w miescie oraz na trasach szybkiego ruchu w srodku jak w grobie.
Auto nie jest tanie, ale jak kogos stac to polecam z czystym sumieniem. Ubezpieczenie wcale nie takie wysokie jak myślałem.
W tej cenie nie otrzymamy nic lepszego.
Brak.
Brak