Oceny Kia Stinger Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW 2017-2018

Najnowsze oceny Kia Stinger Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW 2017-2018

3,1
~Michał
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Samochód ładny, mój jest w już nie produkowanym kolorze żółtym, także nie da się nie żauważyć. Ale pod wóch latach użytkowania ciągle nie rozumiem czamu wszyscy tak bardzo zachwyacają się tym samochodem.
~towe
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Auto jeździ świetnie-to moje pierwsze v 6 i jak na razie wrażenia z jazdy są niesamowite.Do tej pory jeździłem mondkami i skodą superb po 200KM, a różnica jest ogromna.Jak to Pertyn powiedział-superb jest większy,praktyczniejszy, ale przy Stingerze to w ogóle nie jest samochód.Ma chłop rację.
~Dz
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Długo szukałem auta odpowiedniego dla siebie. Ostatnio jeździłem F11 i 308 GTI. Porównując Kie do segmentu premium zbytnio nie odstaje. Jakość wykonania ok, ale przede wszystkim to jaka frajdę daje to auto. Człowiek zaczyna szukać pretekstów żeby gdzieś pojechać. Myślę że każdy kto lubi motoryzację i chce mieć frajdę z jazdy powinien go rozważyć.
~Michał
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Jestem bardzo zadowolony. Zakup 100% trafiony. Przed zakupem testowałem BMW Lexusa i Infinit. Auto ma milion plusów o nich nie będę pisał. Co mnie trochę denerwuje : za bardzo słychać wiatr powyżej 140 km trochę głośne zawieszenie i Ustawienia pracy samochodu zawsze startuje na comfort powinna być możliwość wyboru dowolnego lub ostatnio wybranego. To mnie trochę denerwuje. Ogólnie reszta jest mega!!!! BOMBA
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Chyba nie ma samochodu, który za taką cenę dawałby tyle przyjemności co ten. Gdy raz spróbujesz już nie będziesz chciał czterocylindrowych, przednionapędowych samochodów. Jazda nim uzależnia. Nie dość, że jest komfortowy to zawsze pod parą, zawsze zdolny do skoku do przodu i to jakiego skoku. A jak się postarasz to na zakręcie zamieciesz tyłem mimo napędu na cztery koła.
~PK
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Pstryczek w nos dla Audi, BMW i Mercedesa. Prowadzenie i wyposażenie na poziomie premium. Multimedia wyraźnie gorzsze, ale tu właśnie możemy zaoszczędzić 150 tys. PLN do aut niemieckich o porównywalnych parametrach
~Diomed44
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Bardzo fajne auto - gdyby zmienili wyswietlacz LCD (bardzo dobra reakcja na dotyk ale jakośc strasznie kiepska. Szata kolorystyczna jak w najtańszych modelach, brak żywych barw, nawigacja jak 10 lat temu). Casła reszta jest rewelacyjna.
~Stinger user
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Piękny wygląd, niesamowite osiągi, bardzo dobrze wyposażenie. To tylko niektóre zalety.
~Stinger user
~towe
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
To moja druga ocena i im dłużej jeżdżę ,tym bardziej jestem zachwycony mocą,prowadzeniem,wyglądem i nawet praktycznością tej kijanki.
Kia Stinger Liftback