Lista ocen Kia Stonic Crossover Facelifting (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Jak na dzisiejsze czasu to jest ten przestrzeni mało. Czuć że siedzimy w małym miejskim aucie. Do tyłu nawet nie wchodzę bo nie wyjdę z powrotem. Inne marki oferują dużo większa przestrzeń. Dodatkowo niektóre elementy jak przyciski zawadzają o nogę i trzeba ja troche podkurczać bo trzymanie kolana na tym przycisku przez kilka godzin powoduje ból.
~Dominik Bździoch
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Mi na poczontku troche ciasno było ale poprawiłem se fotel i jest ok ale za mnom mało miejsca jest moja curka ma 10 lat i sie miesci ale moja rzona nie wsiadla by
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Ford i Opel odpadają już na wstępie. Skoda jest podobna. Zadziwiająco dużo miejsca z przodu. Z tylu dla pasażerów do 180 cm wzrostu jest ok.
~Franek
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Jak na auto miejskie przy wzroscie 180 cm jest dobrze za rowno z przodu jak io z tylu.
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Wystarczająco na 2, 2+1 osoby, powyżej tego już trzeba zakładać bagażnik na dach do dłuższych podróży
~Tupet
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Na prawde duzo miejsca zarowno z przodu jak i z tylu, jak na tak male wymiary samochodu
~hhh
Wygodnie, sporo miejsca.