Lista ocen Kia Stonic Crossover Facelifting (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Polecam, jeden z najlepszych współczynników w segmencie i 7 lat spokoju z gwarancją. Już nie będę mieć problemów z turbiną w odróżnieniu od TSI. Spalania przy ciężkiej nodze w mieście 8/100, poza miastem 6,5/100, trasa (120 km) 5,5/100. Na niektórych drogach pozamiejskich (90km/g) dało się zejść do 4l/100, ale to już trzeba się bawić w eco tryby i „sailingowanie”
~Franek
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Gdyby byl w nim rozsadny silnik to obecna cena bylaby pewnie adekwatna. Silnik 1.2 zestrojony z krotka, 5-biegowa skrzynia czyni z tego samochodu tania dojazdowke i biorac to pod uwage - cena jest bardzo wysoka.
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Długo szukałem i nic lepszego w tej cenie nie znalazłem. A u niektórych konkurentów ktoś na głowę upadł ustalając ceny. Zresztą można zobaczyć w internecie.
~Jurek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Pod tym względem nie mam większych uwag, jedynie co że konkurencja oferuje trochę więcej za podobne pieniądze.
~M
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Tylko Dacia była tańsza, a wyposażenie mam pełne w stosunku do VW/Skody w tej samej cenie.
~Tupet
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Na prawde za ta cene, choc Kia ma spora konkurencje, uwazam ze samochod jest warty uwagi
~Jerzy
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
W mowym aucie psuje się skrzynia biegów to ile gwiazdek mam dać nie da się nie dać żadnej gwiazdki
~hhh
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Za drogi zdecydowanie, plastiki, liche materiały, przestarzała technika.
~Michał
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Mizerota - kupiłem oczami i żałuję.
~Dominik Bździoch
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Super auto dość tanie a fajne tylko za słabe
Kia Stonic Crossover Facelifting