Lista ocen Kia Stonic Crossover Facelifting (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Tu bardzo słabo, jak dla mnie wyciszenie praktycznie nie istnieje. Słychać silnik, hałas od opon i szum wiatru. Włączcie radio i zamknijcie drzwi to praktycznie nie widać róznicy czy samochód jest otwarty czy zamknięty. Tak samo z rozmowami przez telefon i zestaw głośnomówiący, wszystko słychac na zewnątrz, tragedia
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Nie jest to samochód premium. Trzy cylindry też nie pomagają. Ale moim zdaniem jest lepiej niż u konkurencji z Japonii. Testowałem tez Opla z podobnym silnikiem i nie byłem zachwycony. Wyciszenie podobne do Fiesty.
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Oczywiście mogło być lepiej, ale to jest miejskie auto, więc jak jedziemy zgodnie z ograniczeniami prędkości na autostradach to jest Ok. Daleko do Francuzow, blisko do Niemców, lepiej od Amerykanów
~M
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Z jednej strony ten silniczek nie potrzebuje wyciszenia, ale żeby nie dać seryjnie wyciszenia maski? lekka przesada. Przy dużych prędkościach jest spory hałas.
~Tupet
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
wyciszenie chociaz przy mniejszych predkosciach jest dosc dobre, powyzej 120 km/h zaczyna byc w kabinie glosno, wymaga poprawy
~Dominik Bździoch
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Na autostradzie jak jechałem do mojego rodzinnego Pcimia z Opola bo tu mieszkam to trochu głośno ale tak to ok jak sie jeżdzi powoli
~Franek
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Samochod prawie nowy, dosc dobre wyciszenie od jezdni, niestety silnik i oplyw powietrza sa dosc glosne.
~hhh
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Jest dość głośno, słychać opony, słychać wiatr, słychać samochody na zewnątrz.
~Michał
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Mizerota - przy 120 huczy jak w starym autobusie.
~Jotes2
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
sporo cichszy niż poprzednikj poprzednik
Kia Stonic Crossover Facelifting