Lista ocen Kia Venga Mikrovan Facelifting (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
Pierwszy przegląd gwarancyjny po roku kosztował mnie 340 zł. Średnie spalanie na poziomie 6,4l/100km - wg komputera. Spokojni kierowcy będą utrzymywać spalanie ok. 6l. Mnie nigdy nie przekroczył 7l, nawet zimą, ale mało jeżdżę po mieście. Dodatkowo biorąc pod uwagę brak drogiego osprzętu typu turbo czy dwumas, zastosowanie prostych i trwałych rozwiązań technicznych: łańcuch rozrządu, belka skrętna, ograniczona ilość elektroniki - można być...
~Dd
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Jak na razie, mało kilometrów zrobiłem, ale spalanie poniżej 7 litrów, przy jeździe i autostradowej i po mieście (małe korki). Wiecej coś napiszę za rok ;) A i pomiędzy 1000-2000km miałem wymianę oleju w silniku i filtra oleju (dobrowolną zaproponowaną przez dealera - i po wymianie silnik wyraźnie ciszej pracuje). Brawo czegoś takiego u konkurencji próżno szukać. Oczywiście odpłatne to bylo,ale tylko za części bez kosztów robocizny ;)
~asas
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
kłopot określić spalanie podobnie jak u innych przeglądy co rok (jedni chwalą inni narzekają że za często) ceny opon przystępne dzięki bogu nie dali jakiś mało popularny rozmiar 4 gwiazdki za brak fabrycznej instalacji lpg do tego silnika
~VENGA166MT
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
tak jak się spodziewałem: 7-8 miasto trasa spokojna do 100km/h - 5,6L autostrada - i tu niemiła niespodzianka, po wyżej 120 km/h zużycie rośnie drastycznie nawet do 11 l /100km przy 140 km/h
~oremi
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
Dużo pali, w mieście zimą potrafi 11l spalić ale ja nie oszczędzam za bardzo. Coś za coś, silnik nie nadaje się do gazu, ale przy -40 pali bez problemu,
~Krzycho
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Na razie tylko .....paliwo i płyn do spryskiwaczy. Na trasie przy spokojnej jeździe 6,1-6,2l / 100km, autostrada ok.7,0 a miasta jeszcze nie testowałem.
~wektor
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
Siedmioletnia gwarancja wymusza korzystanie z ASO (tradycyjnie drogie i nieszczególnej jakości)
~Miguel
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Przy stale włączonej klimie, w miarę dynamiczne ruszenie, w mieście aż 10 litrów. Dużo!
~Baha
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
na razie brak , jedynie zalecana wymiana oleju i filtra po ok.1500km kosztowała 250zł
~Bartosz Reda
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Na razie żadnych kosztów, nic się nie psuje, problem - spalanie, w mieście 7,4.
Kia Venga Mikrovan Facelifting