Lista ocen Kia Venga Mikrovan Facelifting (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dd
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Za te pieniądze moglem wziąć fabie, ale gorzej wyposażoną i z silnikiem turbo (ktoreko nie chcę) i ciaśniejsza w środku. Albo astre, ale dużo biedniejsza. Citroen c4 - ale to sedan i wcale nie wiekszy w środku A vw poza zasięgiem cenowym - ale w srodku zupełnie inna jakość. Tak do 60tyz zł mam z wyprzedaży rocznika wersje L +navi, kamera cofania, podgrzewane przednie fotele i kierownica, tempomat silnik 1,6 + 6 biegową skrzynia, wszystkie...
~krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
Gdybym zdecydował się na wersję 1,6 125KM , 6 biegów - pewnie byłbym bardziej zadowolony, ale i tak nie można narzekać. Środkowa wersja wyposażenia a w aucie jest wszystko czego potrzeba: pełna elektryka, klima automatyczna, bluetooth z telefonem, składane elektrycznie lusterka, podgrzewane fotele i kierownica, przyciemniane szyby z tyłu, długo by wyliczać. To wszystko za 55 tyś zł. Za nowe auto z siedmioletnią gwarancją.
~asas
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
za tą cenę nie da się kupić tak wyposażonego i dużego auta może drażnić wszech obecny plastik gdyby ktoś mnie posadził w środku i nie wiedział bym jaki to samochód pomyślałbym że to dacia lub coś podobnego tanie budżetowe auto no ale pewnie jakby miały takie wyposażenie i silnik o podobnej mocy to cena byłaby podobna
~Tobiasz
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Jak zwykle w przypadku samochodów marki Kia. Cena bardzo dobra, wyposażenie również. Jakość europejska.
~oremi
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
Nie psuje się. Po 3 latach używania od nowości, w zasadzie nic się nie zepsuło.
~wektor
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
Pelne,a nawet nadmierne wyposażenie przy dość konkurencyjnej cenie
~Krzycho
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Jestem zadowolony. Za podobne auto u konkurencji 6-10 tys więcej.
~Baha
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
sporo praktycznego samochodu za w miarę rozsądne pieniądze
~Tobiasz
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Auto warte swojej ceny, cena warta auta.
~Andrzej
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW