Lista ocen Kia Venga Mikrovan Facelifting (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dd
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Siedzenia są twarde, ale to wrażenie znika lub przestaje być odczuwalne po kilku kilometrach. Na siedzeniach się siedzi jak na wygodnym krześle lub fotelu. Oparcie dobrze wyprofilowane - plecy nie bolą po dłuższej jeździe (wiem coś o tym, bo mam zwyrodnienie kręgosłupa i w takim ceedzie gdzie się siedzi z nogami wyciągniętymi do przodu po 50 km już mi było niewygodnie). Komfortu dodają dwa oddzielne podłokietniki dla kierowcy i pasażera z...
~Bartosz Reda
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Rewelacja. Prowadząc auto nie macam samochodu, więc mam gdzieś twarde plastiki i inne dodatki. Wygodne fotele, długie siedziska jak na tą klasę. Podłokietnik w idealnym miejscu (mam 179 cm). To, co przeszkadza, to polakierowane wstawki w czarnym lakierze fortepianowym, słońce potrafi kuć w oczy odbijając się od tego, ale - jak jest mocne słońce to i tak się jeździ w okularach przeciwsłonecznych, zatem nie przeszkadza.
~asas
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
dobra nawet lepiej kamera cofania mogła by być z dynamicznymi liniami no ale duży plus za to że jest kto spróbuje jazdy z kamerką będzie ją chciał mieć u siebie jedyny bezsens to kamera cofania z czujnikami parkowania tylko z tyłu które tylko pikają jakby dali je z przodu byłoby lepiej
~Miguel
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Fatalny słupek z przodu, trzeba uważać przy skręcaniu, zwłaszcza w lewo. Krótki przód i brak widoczności maski - trzeba poczuć samochód, aby operować nim na parkingu "na styk". W lusterkach zupełnie źle ocenia się tył samochodu przy dojeżdżaniu np. do innego samochodu. Kamera ratuje sytuację...
~krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
Generalnie bardzo dobrze z wyjątkiem lewego słupka A. Faktycznie trochę ogranicza widoczność, na skrzyżowaniach trzeba być czujnym. To problem wielu nowych aut, to chyba cena za wysokie oceny w testach EuroNCAP.
~oremi
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
Słupki z przodu dość spore, nie widać czasami samochodów, do tyłu jest kamera cofania i czujniki więc tu nie ma żadnych problemów.
~Andrzej
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
dobra trochę przeskadza przedni słupek ale na poczatku pózniej się człowiek przyzwyczaja
~Krzycho
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Z miejsca kierowcy bardzo dobrze wiadać. Przy cofabiu pomagają duże lusterka, kamera i czujniki parkowania.
~mordimer
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
bez kamery cofania byłby niejaki kłopot, duże lusterka boczne zmniejszające martwe pole
~Jędrek
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
bardzo dobra jedynie słupki przy przedniej szybie nieraz coś zasłonia
Kia Venga Mikrovan Facelifting