Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Zastanawiałem się nad nieco niższą oceną, ale generalnie wszystko jest przecież pod ręką. Irytujący jest przycisk do przełączania danych z komputera, dlaczego nie jest w przełączniku od wycieraczek? Za każdym razem, jak chcę sprawdzić średnie spalanie, czas jazdy, albo dystans do następnego tankowania, to muszę sięgać dość daleko ręką. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń, choć uważam, że 17-letnie BMW jest pod względem ergonomii dużo...
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Całość do zaakceptowania czytelnie i pod ręką.Lecz wyświetlacze żeczywiście powinny być nieco większe.Do jazdy nie potrzebuje okularów ale musze się dodatkowo skupiać na odczytywaniu danych typu zasięg i chwilowe żużycie.Jest co prawda na dobrej wysokości ale skrajnie odsunięty w lewo i nad panelem radia a nie między zegarami.
~Mr. Peyo
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Mnostwo miejsca z tylu, wielki jak na te gabaryty bagaznik, szeroko sie siedzi. Dwoch facetow o wzroscie ponad 185 cm i slusznej wadze bez problemu moze nim wygodnie podrozowac.
~DARO770707
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
KOMPUTER POKŁADOWY POWINIEN SIĘ ZNAJDOWAĆ POMIĘDZY ZEGARAMI NO I TEN ŚMIESZNY PODŁOKIETNIK POWINIEN BYĆ TROCHE NIŻEJ I TROCHE SZERZEJ
~Venga Boy
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Nie znam innego auta, w którym klimatyzację, temperaturę i nawiew obsługiwałoby się tak intuicyjnie jednym pokrętłem.
~lukasz.sowinski@wp.pl
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
nic dodać nic ując, wszystko bardzo dobrze i intuicyjnie rozplanowane
~Zadowolony użytkownik.
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Intuicyjnie rozmieszczenie przycisków.
~jareckizabrze
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Tu szacunek dla konstruktora jest na prawde ok.
~marko2
po przejechaniu 200 km non stop nie czułem się zmęczony