Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015 (10) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Silnik jest naprawdę żwawy jak na 90KM i takie gabaryty, na zimno za głośny. Jeśli ktoś marzy o zatrzymaniu się na światłach i konieczności sprawdzenia, czy silnik nadal pracuje, to tu nie ma konieczności, słychać go dobrze. Nie jest to komfortowa jednostka napędowa, więc trudno mi ocenić ją wyżej.
~jaro80
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Auto jest prawie dodarte. Producent wyznaczył 1000km na ten cel. 90 koni mechanicznych jak dla mnie w zupełności starcza do normalnego poruszania się w mieście jak i na trasie. Silnik jest bardzo elastyczny i można jeździć jak dieslem.
~Zadowolony użytkownik.
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Silnik poezja, kultura pracy na wysokim poziomie, malutkie spalanie ok. 4 litry średnio na trasie i 5-6 w mieście. Vmax 190km/h czyni to auto uniwersalnym środkiem lokomocji.
~jareckizabrze
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Kultura pracy całkiem niezła choć przyspieszenia to to nima. Samochód dla kobiety, bardzo elastyczny na biegach słychać łańcuszek jak sie depnie ale tak ma być ponoć.
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Typowy diesel ale cichy na wyzszych biegach z 6-ką skrzynią daje pole do popisu jazdy ekonomicznej nie oczekuję ciszy w kabinie jak u Lexusa I220D.
~lukasz.sowinski@wp.pl
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Bardzo ładnie brzmi, jest dość elastyczny ale ponieważ staram się jeździć ekonomicznie to zmnieniam bieg na wyższy szybko więc troszkę wachluję
~pomyłka
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Odsyłam do opisu 1,4 i 90 kM miał być oczywiście ponieważ nie mogę usunąć tego wpisu.
~DARO770707
JAK SIĘ WLEJE DOBRY OLEJ NAPĘDOWY TO SUPER